Petra Bařinová | | U16

Aritma U16 – Újezd nad Lesy 6:1 ( 1:1 )

V 1. kole nového soutěžního ročníku hrála naše U-16 na překrásném travnatém domácím hřišti proti soupeři z Újezdu nad Lesy a celkem bez potíží zvládla vstup do soutěže, když vyhrála vysoce 6:1

Týmový a bojovný výkon v tropickém vedru přinesl zasloužený úspěch. Bohužel stále nás trápí vysoká marodka a tak si musíme vypomáhat ročníky 2000 a 2002, kterým tímto děkujeme.

Do utkání jsme šli s jasným cílem dát co nejrychleji gól a v tomto vedru držet míč na svých kopačkách a soupeře se snažit utahat. Hráli jsme od začátku celkem dobře, jen se nám nedařilo přesně zakončit či dotáhnout do úspěšného konce několik naskytnuvších se brejkových situací. Nakonec se přeci jen jedna povedla a po kolmici Tučka nezazmatkoval Podzimek a ujali jsme se vedení 1:0. Bohužel po pár minutách jsme nabídli soupeři tutovku jak na podnosu a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhá půle začala z naší strany trpělivým držením míče, nicméně soupeř se párkrát dostal do nebezpečného zakončení. Naštěstí nám tam nic nespadlo. Ve 48. minutě se konečně prolomila střelecká smůla na naší straně, kdy se nám podařilo dát během osmi minut 3 branky a bylo rozhodnuto. Utkání jsme dotáhli do úspěšného konce a ještě soupeři na cestu přidaly 2 góly, kdy zejména lob Tučka byl parádní, nicméně by to nebyl on, kdyby z následné tutovky nedal opět metr vedle.

Všem hráčům děkujeme za přístup, chyby rozebereme na pondělním tréninku.

Branky: Podzimek 3x, Šulista, Vožický, Tuček

Další kolo: Junior – Aritma U-16  sobota 17.9.2016 výkop 9:00 hod.