Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

 

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc
přetrvala a úspěchy příštího roku
ať předstihnou roky minulé.

 

 

SK Aritma Praha U19 – Union Vršovice 1:0 (0:0)

29.09.2015 | Petra Bařinová
U19

SK Aritma Praha U19 – Union Vršovice 1:0 (0:0)

6. kolo Pražského přeboru SD

26. 9. 2015

Branka: 73. Seidler

V zajímavém utkání se soupeřem, který se řadí do výkonnostní horní poloviny letošního ročníku přeboru, jsme vybojovali zasloužené vítězství. Od úvodních minut bylo jasné, že nás čeká zatím nejnáročnější domácí zápas. Přesto jsme si průběžně dokázali vytvořit převahu a především jsme byli nebezpečnější než hráči vršovického Unionu. Bohužel se nám nepodařilo využít několika brankových příležitostí, které jsme si vytvořili jak v prvním poločase, tak na začátku druhého. Zápas tak rozhodla situace ze sedmdesáté třetí minuty, kdy jsme využili zaváhání vršovických, a Zdeněk Seidler díky tomu zajistil pro Aritmu tři body. V hektickém závěru vrhl soupeř všechny síly do boje o vyrovnání, ale i přes několik závarů se již skóre neměnilo a zápas skončil naší výhrou 1:0.

Zápas celkově splnil naše očekávání a nabídl z obou stran výkony odpovídající týmům z vrchních pater letošního Pražského přeboru.

 
Aktuální články
Díky trenérům

Děkujeme trenérům, že nám zasílají informace o svých týmech, zasílají nějaký ten článek a díky nim pak jsou tyto stránky o dost...

 
Zimní liga mladšího dorostu

Již o tomto víkendu odstartovala zimní liga mladšího dorostu pořádaná Motorletem. Naše U17 si poradila s Admirou U16 6:1,...

 
Remíza U19

Po srdnatém výkonu si odváží U19 bod z Motorletu, kdy poprvé v sezóně prohrála v penaltovém rozstřelu.

 
Prohra U17
 
Remíza U19 a prohra U17 v závěru podzimu
 
Najde Aritma konečně šutéra
 
Dorosty v neděli na Motorletu
 
Zavadil řádil na Aritmě
 
Důležité tři body
 
Mladší žáci U13 zakončili podzim prohrou s Tempem
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS