FA Praha - Aritma  1:4 ( 0:1 )

Po 28.9. 10:30h Čakovice

Sestava: Franta – Kamil, Osipyan, Šimonovský, Řízek  – Mareš – Dub, Volek, Hamouz, Alliev – Bařina

Branky: 2x Dub,Osipyan,Volek

O sváteční pondělí jsme zavítali na hřiště Čakovic, kde jsme se utkali s akademií Praha. Soupeř hrál velice dobře kombinačně a v první půli nás jasně přehrával v poli. Nám se po pěkném pasu Hamouze a ojedinělém brejku Volka podařilo hned v úvodu utkání vytěžit z minima maximum a ujali jsme se vedení 1:0, které jsme do poločasu uhájili i po inkasovaném břevnu a dobře chytajícím Frantou. Celý 1. poločas nám hořely strany a nejisté zákroky obou krajních beků.

Do druhého poločasu jsme šli se snahou více držet míč na svých kopačkách a nepouštět soupeře do kombinace. Opět se nám velmi povedl vstup do druhé půle a vedení 2:0 srazilo soupeře do kolen. Soupeř od této chvíle ztratil jistotu ze svých kopaček a naopak nám narostla křídla, která nás donesla do jasného vítězství, i když naše předváděná hra měla opět hodně daleko k dokonalosti a našim možnostem. Nicméně přestože je nám štěstí stále nakloněno bylo by škoda nejít mu v dalších zápasech bojovností a týmovostí naproti. Každý zápas někdo malinko hoří a naštěstí nás pořád drží dobré výkony defenzivních hráčů Osi, Šimi, Mareš ke kterým se dnes přidali svojí předvedenou hrou Volek s Hamouzem.

Tento týden máme jen dva tréninky a je třeba, aby účast byla 100%, jelikož nás čeká první těžší soupeř a byla by škoda neužít si fotbalově derby s klukama ze Střešovic. Doufejme, že vyjde počasí, vyhnou se nám zdravotní potíže a zápas si všichni v plné síle užijeme.