Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

 

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc
přetrvala a úspěchy příštího roku
ať předstihnou roky minulé.

 

 

Zličín - Aritma 1:4 ( 0:2 )

11.11.2015 | Petra Bařinová
U17

Zličín – Aritma  1:4 ( 0:2 )

NE 8.10. 11:45h  Zličín

Branky: Hamouz, Havlíček, Volek, Bařina

K poslednímu venkovnímu utkání podzimu jsme popojeli nedaleko do Zličína. Soupeře, se kterým jsme minulý ročník 2x prohráli.

  K utkání se nebudeme moc vracet, výsledek sice je spravedlivý, nicméně o fotbale jako krásné hře se v tomto podání nedá vůbec mluvit. Od počátku utkání to byla z obou stran „holomajzna“. Žádná mezihra, nakopávané míče od vápna k vápnu. Diváci se cítili jak na tenise a tak si raději z přilehlých oken pouštěli draka, než aby si ukroutili hlavu. Výhra z našeho pohledu zasloužená, hra až na drobné náznaky neuspokojivá.

  Ne vždy se vše povede, přístup nebyl špatný a rozhodně nemá cenu cokoli hráčům vyčítat. Přesto pár věcí. Chyběla nám dnes přesnost a pohyb bez míče. Nedokázali jsme přenášet hru a v některých případech jsme dnes i špatně a naivně napadali. Za co musím pochválit je přístup v závěru utkání, kdy jste se v tu chvíli s flustrovaným soupeřem nepouštěli do strkanic a začali jsme  si raději včas strkat míč, hru roztáhli a utkání v klidu dohráli.

   Poslední věc, kterou jsem chtěl, podotknout bylo zakončování z malého vápna. Myslel jsem, že není možné, aby v jednom zápase 3 různí hráči dokázali překopnout ze 2 metrů prázdnou branku. Už si to nemyslím. Je to stejná chyba jako u obránce, když zaviní gól. Góly nikdy nepadají snadno, a tak, když už si mužstvo vypracuje gólovku, musíme tyto tutovky proměňovat. Svět se nezboří, žes to nedal, ale musíš se poučit. Je třeba udržet koncentraci i při tak snadné dorážce jakou jste všichni 3 měli. Možná jste koukali před naším zápasem na ligové utkání či jeho sestřih Dukla – Příbram, tak tam na chlup stejnou gólovku zahodil i zkušenější hráč Bednář a tak ne vše co vidíte u ligových fotbalistů musíte okoukávat a napodobovat :-).


 
Aktuální články
Díky trenérům

Děkujeme trenérům, že nám zasílají informace o svých týmech, zasílají nějaký ten článek a díky nim pak jsou tyto stránky o dost...

 
Zimní liga mladšího dorostu

Již o tomto víkendu odstartovala zimní liga mladšího dorostu pořádaná Motorletem. Naše U17 si poradila s Admirou U16 6:1,...

 
Remíza U19

Po srdnatém výkonu si odváží U19 bod z Motorletu, kdy poprvé v sezóně prohrála v penaltovém rozstřelu.

 
Prohra U17
 
Remíza U19 a prohra U17 v závěru podzimu
 
Najde Aritma konečně šutéra
 
Dorosty v neděli na Motorletu
 
Zavadil řádil na Aritmě
 
Důležité tři body
 
Mladší žáci U13 zakončili podzim prohrou s Tempem
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS