Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                  Kontakt na letní kemp Aritma zde    
         

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Byl jsem se podívat

10.09.2018 | Roman Kunc

Jak jsem informoval o zápasech nižších tříd, kde působí naši bývalí hráči, sám jsem jedno utkání navštívil a byl jsem naprosto spokojen.

Utkání okresního přeboru Prahy-západ Tuchoměřice  - Psáry bylo naplánováno na 8.9.2018 s výkopem od 17:00hod.

 Vypravil jsem se, jak je mým dobrým zvykem o půl hodiny dříve, abych pozdravil známé i neznámé, které potkám a podíval se na složení týmů a jejich předzápasové rozcvičení.

 Bohužel jsem měl vyrazit dříve, jelikož v Tuchoměřicích probíhalo právě posvícení. Kolem hřiště byly střelnice, kolotoče, labutě a jiné atrakce pro děti a byly hojně využívané. Přes dětský řev doprovázený klasickou pouťovou hudbou Michala Davida jsem slušně pozdravil pár známých a ujal se místa na zahrádce vedle pěkné hospůdky. Objednal si pivo  a letmo koukal na hřiště, jak se místní rozhoupávají či zahřívají.

 K fotbalu patří klobása, nicméně těch mám po těch letech až dost, tak jsem si s chutí objednal smažený sýr s dalším půllitrem piva. Jelikož jsem měl sebou i svou drahou polovičku, svoji dceru a jejího přítele pozoroval jsem zápas jedním okem a užíval si pěkného počasí s orosenou jedenáctkou.  

Kdo se ptá jak dopadl zápas, pak stav zápasu skončil 2:2 a z našich bývalých hráčů nastoupil tentokrát Beran, Vacek, Honka a Fábera. Pokud budu upřímný, nic jsem neviděl a nelituji. Následná šunka od kosti, pečená žebírka, nakládaný hermelín mě oslovily více než zápas a vše jsem dobře spláchnul dalším pivem a dobře se bavil u našeho stolu.

Když už jsem se chtěl odebrat na cestu k domovu, narazil jsem na kapelníka skupiny NABOSO a rozhodl se zůstal ještě chvíli a zaposlouchat se do živé hudby, abych si spravil chuť od hudby pouťové. Udělal jsem velice dobře. Po pár pivech a dvou zelených jsem se naprosto spokojen před desátou hodinou vypotácel na cestu domů.

Velké díky za příjemný sobotní podvečer. 
Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS