Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

 

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc
přetrvala a úspěchy příštího roku
ať předstihnou roky minulé.

 

 

SK Aritma Praha - FSC Libuš 2:0 (1:0)

19.04.2016 | Petra Bařinová
U17

Vydřené vítězství díky naší neschopnosti vyrovnat se s houževnatě bránícím soupeřem. V roli favorita se nám nepodařilo přehrát soupeře fotbalovostí, chytrostí a neustále jsme chodili středem do „zaparkovaného autobusu“. Při ztrátě míče jsme zbytečně faulovali, vysvobodili ho tím z tlaku a nechali oddychnout. 

Poté místo věnování se fotbalu někteří hráči neustále diskutovali, byli totálně mimo hru a jen vyhledávali konflikty. Pro hráče: naučte se přijímat, když dokážete také někdy rozdat. Mimo faulu na Šimiho tam nebylo nic co by se muselo nějak řešit. Klasické faulíky, které nikoho nezraní a jen chytře vyprovokují.

 Soupeř velice dobře bránil a působil organizovaně, hrozil zejména z rychlých protiútoků. Nás neomlouvá naše neschopnost hrát podle připravených not. Přestože chceme, abyste se fotbalem bavili, je dobré občas poslouchat, nicméně chápu, že někdy to prostě na hřišti nejde podle představ a je to více či méně jedno trápení. Abych jen nekritizoval, pochvala, že jsme utkání výsledkově zvládli a každý den není posvícení. Koukatelný fotbal to z naší strany sice nebyl, ale jsme rádi, že se snad nikdo nezranil. Přestože pro oko diváka nic koukatelného, pro hráče další z mnoha zkušeností, že žádný zápas není jednoduchý a žádný hráč či mužstvo se nesmí podcenit. Musíme poděkovat obraně za zodpovědný přístup, bohužel dnes nám nezahrála záložní řada, která až na malé výjimky nepochopila jak vyzrát na obranném bloku soupeře.

Přísnější měřítko dnes snesou jen Osi, Šimi a Luky


Branky: Baláž 2x

 
Aktuální články
Díky trenérům

Děkujeme trenérům, že nám zasílají informace o svých týmech, zasílají nějaký ten článek a díky nim pak jsou tyto stránky o dost...

 
Zimní liga mladšího dorostu

Již o tomto víkendu odstartovala zimní liga mladšího dorostu pořádaná Motorletem. Naše U17 si poradila s Admirou U16 6:1,...

 
Remíza U19

Po srdnatém výkonu si odváží U19 bod z Motorletu, kdy poprvé v sezóně prohrála v penaltovém rozstřelu.

 
Prohra U17
 
Remíza U19 a prohra U17 v závěru podzimu
 
Najde Aritma konečně šutéra
 
Dorosty v neděli na Motorletu
 
Zavadil řádil na Aritmě
 
Důležité tři body
 
Mladší žáci U13 zakončili podzim prohrou s Tempem
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS