Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
U19: ČDD U 19 A
 
kolo datum domácí hosté    
2. so 17.8. SK Aritma Praha TJ Tatran Sedlčany 7:1 (4:0)
3. ne 25.8. SK Slavia Vejprnice SK Aritma Praha 3:2 (2:1)
1. st 28.8. FK Junior Strakonice, z.s. SK Aritma Praha 2:5 (2:2)
4. so 31.8. SK Aritma Praha TJ Malše Roudné 9:1 (5:0)
5. so 7.9. Tělovýchovná jednota Přeštice SK Aritma Praha 2:1 (1:0)
6. so 14.9. SK Aritma Praha Sportovní škola Plzeň 7:2 (4:0)
7. so 21.9. SK Klatovy 1898 SK Aritma Praha 3:6 (2:4)
8. so 28.9. SK Aritma Praha TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA 3:0 (0:0)
9. ne 6.10. SK SENCO Doubravka SK Aritma Praha 1:8 (1:3)
10. so 12.10. SK Aritma Praha FK Hořovicko 1:2 (1:0)
11. ne 20.10. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice SK Aritma Praha 10:00
12. so 26.10. SK Aritma Praha SKP České Budějovice 13:00
13. so 2.11. SK Spartak Příbram SK Aritma Praha 10:00
14. so 9.11. SK Petřín Plzeň SK Aritma Praha 10:15
15. so 16.11. SK Aritma Praha FC MAS Táborsko 13:00
Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | Sobota 19.10.2019, 10:15
SK Štětí - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
SK Aritma Praha - FK Olympia Březová
 
Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FK Neratovice - Byškovice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 20.10.2019, 15:30
SK Aritma Praha - TJ AFK SLIVENEC
 
Muži B | Sobota 26.10.2019, 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s. - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 03.11.2019, 14:00
SK Aritma Praha - TJ Sokol Nebušice
 
U19 | Neděle 20.10.2019, 10:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 26.10.2019, 13:00
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U17 | Neděle 20.10.2019, 12:15
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 26.10.2019, 15:15
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
St.dorost B | Neděle 20.10.2019, 13:15
SK Aritma Praha - Spartak Hrdlořezy
 
St.dorost B | Sobota 26.10.2019, 11:00
Sportovní klub Dolní Chabry - SK Aritma Praha
 
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A Žáci mladší C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
St.dorost B:
 
D-1/A
 
 
Stará Garda:
 
Soutěž Staré gardy
 
 
UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

U15 | Sobota 19.10.2019, 10:45
Tělovýchovná jednota Junior Praha - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 26.10.2019, 12:30
FC Tempo Praha - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 19.10.2019, 12:45
Tělovýchovná jednota Junior Praha - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 26.10.2019, 14:30
FC Tempo Praha - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 19.10.2019, 10:00
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
U13 | Neděle 27.10.2019, 15:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Aritma Praha
 
U12 | Sobota 19.10.2019, 10:00
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
U12 | Sobota 19.10.2019, 12:00
SK Aritma Praha - FC Zličín
 
U11 | Neděle 20.10.2019, 12:00
FK Dukla Jižní Město - SK Aritma Praha
 
U10 | Neděle 20.10.2019, 09:45
Jižní Město - Chodov - SK Aritma Praha
 
U9 | Pátek 18.10.2019, 17:00
SK Aritma Praha - FK Admira Praha
 
U8 | Pátek 18.10.2019, 17:00
SK Aritma Praha - FK Admira Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS