Bartoš - Stanovský, Migdal ( 46. Šebek ), Dvořák ( 83. Vokatý ), Máca, Procio ( 71. Mareš ), Havelka, Bílek, Štefan, Barčák, Ibl ( 46. Chrobok )

Kes - Kukla, Strnad, Šnedorfer, Pospíchal, Rainke, Tomáš, Dudy, Kummel, Mach, Turoň ( 46. Hoch )

Branky: Štefan,  Chrobok - Šnedorfer,  Dudy

Žluté karty: Stanovský, Dvořák

Rozhodčí: Blatný - Zita, Ortikov

Trenér Laušman :
Po šílených dvou slepených hrubkách jsme prohrávali už ve 4. minutě 0:2. S týmem to samozřejmě otřáslo a dvacet minut jsme se z šoku dostávali. Od dvacáté minut jsme se srovnali a začali si vytvářet šance které jsme (opět) bohužel neproměňovali. Ve druhé půli soupeř zalezl před svojí branku a my jsme se jen těžko dostávali k šancím. Naštěstí díky důrazu v soupeřově šestnátce po standartních situacích jsme nakonec vyrovnali. Ačkoliv to může vypadat pozitivně s výsledkem ani s výkonem našeho týmu spokojen nejsem. Musíme všichni přidat ".