První porážka rezervy v tomto ročníku na hřišti Cholupic.

T. Hanslík - F. Janoušek , D. France , M. Cvrček , T. Moravec (82. F. Vodrážka ) , M. Šrámek , Š. Hrazdíra , T. Soukal (64. L. Chaloupka ) , M. Žižka (28. J. Klípa ) , D. Schönmann (64. J. Polák ) , O. Schwank

J. Prokeš , M. Glasnovič (46. Š. Šemro ) , C. Brewer , D. Holouš (67. M. Bernacconi ) , M. Šlégr , P. Novák , J. Vágner (82. V. Moravec ) , T. Kalina , R. Stříška , T. Racocha , N. Savulkin (46. D. Pelc )

Branky: j2x France - Novák

Žluté karty: Schwank, Cvrček - Brewer, Savulkin

Rozhodčí: Vojáček - Plzák, Bureš

Trenér Moravec:

Těžké utkání s kvalitním soupeřem. Ve vyrovnaném prvním poločase jsme inkasovali branku ve 26. minutě z přímého volného kopu na bližší tyč. Soupeř ožil a do konce poločasu byl nebezpečnější. Po změnách v sestavě jsme ve druhém poločase postupně začaly přebírat otěže zápasu a po několika závarech v šestnáctce domácích se nádherně trefil Novák z 25 metrů tvrdou ranou k tyči. Bohužel naše radost vydržela  5 minut a po teatrálním pádu na kraji vápna kdy domácí hráč zakopl o Štěpána Šemra, po kterém měla následovat žlutá karta, se kopal proti nám pokutový kop a bylo to 2:1 pro domácí. I přesto, že naši hráči vyvinuli drtivý tlak se nám již nepodařilo vyrovnat. Cholupice vítězstvím postoupili na první místo v tabulce. Poučení pro naše hráče do budoucna je, že nestačí na venkovním hřišti být vyrovnaným soupeřem, ale musíme soupeře přehrát. "