Novák - Šmíd, Krtek, David ( 65. Holeček ), Kubricht ( 75. Svoboda ), Sklenář ( 75. Kůsa ), Čihák, Dochtor, Müller, Kříž, Juhás ( 65. Klimeš )

Kolda - Barčák, Migdal, Dvořák ( 46. Šaljič ), Stanovský, Mareš, Štefan, Hutter ( 46. Brewer ), Procio, Podzimek ( 46. Chrobok ), Pavlovský ( 75. Jelínek )

Branky: David, Kubricht, Svoboda - Šaljič, Pavlovský

Žluté karty: Dvořík, Štěfan

Červené karty:

Rozhodčí:  Cichra - Asník, Horák

Ohlasy

Trenér Laušman : " Po první půli bez pohybu jsme po brejku soupeře šli do 1:0, a po té po individuální chybě do 2:0. Hráli jsme bez patřičného pohybu uprostřed hřiště a nebyli jsme schopni rozhýbat soupeřův hluboký blok.
  Do druhé půle jsme vystřídali tři hráče a hned z výkopu snížili na 2:1 a začali soupeře ždímat. Za dalších cca 10 minut jsme vyrovnali a dál soupeře přehrávali. Bohužel jsme nakonec po nedomluvě gólmana se stopery obdrželi 3 min před koncem rozhodující gól.
Dnes nás porazila karma, dva hráči (základní sestava) přišli po třetí za sebou pozdě ( o 20 minut) na zápas a rozhodl jsem se je nenasadit. Pro kluky lekce. Jedeme dal. "