SK Aritma PrahaTJ Sokol Stodůlky

2:1 (1:0)
Roman Kunc | | Muži B

Aritma B - Stodůlky 2:1 ( 1:0 )

Rezerva mužů si doma poradila se Sokolem Stodůlky a vyhrála 2:1 po brankách Kulíka a Laušmana .

P. Pelc - V. Laušman , M. Havlíček (92. P. Šustek ) , M. Červený (46. Š. Hořt ) , O. Jakoubek , R. Bárta , M. Šlégr (61. A. Seidl ) , J. Záhoř , T. Janda , V. Kulík , D. Pelc (46. V. Moravec )

TJ Sokol Stodůlky:

V. Šalanda - I. Evteev , D. Petko , F. Škrášek , D. Světlík (75. M. Klouda ) - L. Kratochvíl , M. Ortmann , A. Teslík , T. Alshinbaev - T. Zyta (61. F. Zedník ) , O. Dmytrenko

Branky: Kulík, Laušman - Škrášek

Žluté karty: Havlíček

Rozhodčí: Josipovič - Jakl, Pytloun

Diváci: 30

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Pokeš: " Velmi důležité utkání, které bylo potřeba zvládnout, abychom se v tabulce nedostali někam kde být nechceme.
Utkání bylo přehlídkou neproměňovaní šancí, kdy v průběhu utkání měli několik šancí Jakoubek, Havlíček a Laušman...
V první půli se ujala standardní situace, kdy se po důrazu v malém vápně prosadil Kulík. V té době jsme mohli vést klidně 4:0, po obdržené brance začal zlobit i soupeř, který neproměnil také několik šancí po našich chybách v obraně. Nastřelili i tyč po standardní situaci.
  Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. A když se nedařilo proměňovat tutové šance tak to zkusil Laušman  z půlící čáry a zakončil přesně přes vyběhnutého brankáře hostí.
Ke konci zápasu soupeř ještě utkání zdramatizoval po standardní situaci a větším důrazu v souboji s gólmanem. Nakonec se to v závěru zvládlo a důležité tři body zůstali na Aritmě ."