SK Aritma PrahaFK Olympia Březová

3:2 pp (1:1)
Roman Kunc | | Muži A

Aritma Praha- Olympia Březová 3:2 p (1:1)

Před početnou diváckou návštěvou Aritma ve 118. minutě utkání rozhodla o postupu do druhého kola MOL CUPu.

SK Aritma Praha:

Roub - Kortiš, Kraus, Štěpánek ( 69. Jakoubek ), Macháček ( 46. Ling), Míka, Novotný ( 69. Komárek ), Pivrnec ( 86. Šedivý ), Racocha ( 86. Hořt ), Rada, Trenkwitz

FK Olympia Březová:

Martinec - Peterka, Nimrichter, ( 54. Rusňák ) Kýček, Neudert, Martinec, Kursa, Dubnický, Body ( 65. Peterka ), Veselý ( 46. Kovář ), Kravar ( 80. Poupě )

Komentář

Celkem poklidné utkání, v němž se schylovalo k prodloužení pro Aritmu klasickým výsledkem 1:1 Po brankách Trenkwitze a Veselého.
  Nicméně od 78. minuty dostalo utkání nový náboj, poté co rozhodčí Štefan ukázal na značku pokutového kopu v neprospěch domácích, po velmi sporném zákroku brankáře Rouba. Pravdou sudích je, že penalta je když se pískne. Soupeř, konkrétně hráč Kýček se nemýlil a poslal Březovou do vedení. Oproti poslednímu diviznímu utkání, kdy byl trenér Prošek nespokojen s bojovností svých svěřenců, začala Aritma soupeře zaměstnávat v obranné fázi čím dál častěji a vytvářela si brankové příležitosti z nichž jednu využila v 85. minutě po hlavičce Komárka. Soupeř ještě zahrozil a mohla následovat další penalta. Píšťalka rozhodčího tentokrát zůstala naštěstí němá a šlo se do prodloužení za nerozhodného stavu 2:2.
 Prodloužení se protahovalo do tmy.  I někteří hráči měli temno před očima a hra se kouskovala řadou faulů. Aritma si vypracovala pár standardních situací z nichž se jí nakonec podařilo ve 118. minutě utkání vsítil vítězný a postupující gól. O branku se nepostaral nikdo jiný než Václav Míka, který sice obdržel žlutou kartu za sundání dresu, ale to ho nemuselo mrzet a oslava před slušnou návštěvou byla poděkováním pro pokousané diváky od nájezdu komárů.