10. kolo, sobota 10.11.2018, 11:30

TJ Sokol NebušiceSK Aritma Praha

11:21 (7:5)

Radost naší přípravky po vítězném zápase

Výhra v mistrovském utkání hraném ve společné soutěži s ročníkem 2008 se nerodila lehce, nicméně nakonec z toho byl přesvědčivý výsledek. Zápas se odehrál na velmi malém hřišti, které svými rozměry připomínalo spíše hřiště pro utkání mladší přípravky. Do vedení se nejprve dostali domácí, když nedorozumění brankáře s obrannou využil hbitý útočník Sokola. Vzápětí následoval další gól v síti Aritmy, na něj však ihned po uvedení míče do hry reagoval Nikolas z ročníku 2008. Za dvě minuty rozvlnil síť pěknou individuální akcí Lukáš Leidl a bylo vyrovnáno, do vedení dostal Aritmu trefou znovu Nikolas. Následně se zdálky trefil Adam Franěk, když vzduchem letící míč trefil přesně za tyč domácí branky. Už se zdálo, že Aritma se dostala do herní pohody a zápas bude kontrolovat, jenže ve druhé čtvrtině se domácí zvedli a vytvořili si velké množství šancí, i z tohoto důvodu otočili skóre na poločasových 7:5. Aritma v polovině utkání vystřídala brankáře, což se ukázalo jako dobrý tah. Pepa z ročníku 2008 nahradil v brance Chrise, který ve třetí čtvrtině zaznamenal hattrick. Navíc Josef náš tým velmi dobře podržel, když svými výběhy zlikvidoval několik gólovek domácího týmu. K úspěšnému střelci Chrisovi se přidali Dan Jícha, Kiril a také kluci z ročníku 2008 Marek, Nicolas a Mirek. Závěrečný nápor domácích už na otočení skóre nestačil a tak mohla v kabině aritmáků propuknout velká radost z vítězství!