Muži B

Aritma B - Kbely 0:2 ( 0:1 )

Nejočekávanější zápas 19. kola byl k vidění v pražských Vokovicích, kde Aritma přivítala Kbely.

K nelibosti trenérského štábu domácích se utkání odehrálo na umělé trávě. Před zraky 90 diváků zde Aritma odehrála pěkné utkání a vedoucí tým tabulky trápila.

Bohužel domácí své šance neproměnily a dvakrát byli potrestáni. I proto si Kbely odvážejí další 3 body a i po třech odehraných jarních kole zůstávají zatím neporaženi na čele tabulky.

Bohnice - Aritma B 1:1 ( 1:1 )

Aritma, která přijela do Bohnic jako jasný favorit, překvapivě ztratila.

Aritma B - Uh.Sklady 1:2 ( 1:1 )

Aritma na své umělé trávě v pražských Vokovicích přivítala za slunečného, ale stále chladného počasí Uhelné Sklady. Utkání druhého týmu s šestým slibovalo v prvním jarním kole zajímavou podívanou.

Braník - Aritma B 3:1 ( 2:1 )

V 16.kole ( předehrávané 1. jarní kolo ) nestačila naše posílená rezerva na Braník a odchází poražena 3:1

Aritma B - 1999 Praha 3:0 ( 2:0 )

B-tým mužů slaví další vítězství a pomalu stoupá do klidných vod tabulky.

Aritma B - Nebušice 2:2 ( 2:1 )

B tým neudržel vedení a po vyloučení Brycha bere z domácího hřiště v oslabení alespoň bod.

Aritma "B" - Slivenec 3:0 ( 0:0 )

B tým mužů se konečně radoval z vítězství.

Přední Kopanina "B" - Aritma "B" 2:2 ( 1:1 )

Rezervy se rozešly smírně.

ČAFC - Aritma "B" 4:1 ( 3:0 )

B mužstvo odchází poraženo ze hřiště ČAFC, kdy rozhodly laciné branky z prvního poločasu.

Aritma B - Modřany 1:2 (1:0)

V předehrávce 7.kola náš rezervní tým mužů neudržel poločasové vedení. Dvě branky, ve druhém poločase do naší sítě, stanovily konečný stav v náš neprospěch.

Aritma B - Řeporyje 1:1 ( 0:0 )

Naše "béčko" remizovalo na domácí půdě proti Řeporyjím. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se ujali vedení v 67. minutě utkání o které nás v 79. minutě obral náš bývalý kanonýr Ivan Pánek .

Stodůlky - Aritma "B" 1:7 (0:3)

Jednoznačná záležitost B-mužstva ve Stodůlkách.

Cholupice - Aritma B 2:1 ( 1:0 )

První porážka rezervy v tomto ročníku na hřišti Cholupic.

Aritma B - Střešovice 1:0 (0:0)