Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Plán domácích zápasů Aritma podzim 2018          šatny : 39.týden 24.09. - 30.09.2018

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Muži A

A-tým prohrál v Tachově 3:1

25.09.2018 | Roman Kunc

Tachov dva zápasy po sobě prohrál na penalty, a tak chtěl doma bodovat naplno. Proti stála Aritma, které rozhodně nejela body odevzdat. Měla nakročeno k dobrému výsledku, ale do kabiny srovnal krásným gólem Habart. Ve druhém poločase domácí potrestali chyby soupeře a zvítězili.

Celý článek

Představujeme hráče: Jan Mareš

18.09.2018 | Roman Kunc

Po nějaké době představujeme hráče A-týmu. Hodně fanoušků zná snad už jen staré matadory Lukáše Hrabáka a Ondřeje Rybku. Proto si občas představíme ty mladší. Začneme dnes tím nejmladším a zároveň naším odchovancem. Celý článek

A-tým s Dobříší remizoval po neslaném a nemastném výkonu

16.09.2018 | Petra Bařinová

Neporazitelná tvrz na Aritmě padla, poslední porážku ( taktéž v penaltovém rozstřelu ) zaznamelala Aritma 24.3. na domácí půdě s tehdejším lídrem soutěže a konečným postupujícím do ČFL Karl. Vary. Tentokrát podlehla MFK Dobříš, když jediný pokutový kop neproměnil v sedmé sérii M.Petrák. Celý článek

Prohra A-týmu v Soběslavi

10.09.2018 | Petra Bařinová

Na úvodní branku domácích dokázali naši borci odpovědět o 3 minuty později brankou Beneše.. Na další branku v 57.minutě již bohužel ne a tak odcházíme podruhé v této sezóně poraženi stejným výsledkem jako v loňské sezóně v Soběslavi 2:1. Celý článek

Nováček DIVIZE A Český lev - Union Beroun u nás neuspěl

31.08.2018 | Petra Bařinová

Minulý zápas si připsal Beroun vůbec první body v soutěži. Na ně mohl navázat proti Aritmě, ale ta byla proti. Po prohře v Jindřichově Hradci si svěřenci Tomáše Kubra spravili chuť a s přehledem zvítězili.