Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

                           Plán domácích zápasů Aritma podzim 2018          šatny : 42.týden 15.10. - 21.10.2018 

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Turnaj Weber cup: skupina Radotín

Weber cup 2018     

  TABULKA 

Rozlosování a výsledky :

Datum čas Utkání Výsledek
         
1.kolo        
So  13.1. 9:30 Braník Motorlet 2:3 (1:2)
So  13.1. 11:30 Hvozdnice Podolí 6:5 (1:4)
So  13.1. 13:30 Zbraslav Jíloviště 2:4 (0:2)
Čt  18.1. 18:30 Lety Radotín 3:3 (1:1)
         
2.kolo        
Čt   1.2. 19:00 Braník Lety 10:1 (4:0)
So 20.1. 13:30 Radotín Podolí 1:2 (1:1)
So 20.1. 15:30 Hvozdnice Zbraslav 4:2 (2:1)
Po 22.1. 18:30 Jíloviště Motorlet  4:3(1:1)
         
3.kolo        
So  27.1. 9:30 Jíloviště Hvozdnice  4:3(2:3)
So  27.1. 11:30 Lety Motorlet  1:3(0:2)
So  27.1. 13:30 Podolí Braník  2:3(0:2) 
So  27.1. 15:30 Zbraslav Radotín  2:1(0:1)
         
4.kolo        
So  3.2. 11:30 Radotín Jíloviště  1:6(0:1)
So  3.2. 13:30 Lety Podolí  0:2(0:2)
So  3.2. 15:30 Motorlet Hvozdnice  2:7(1:1)
Út  6.2. 18:30 Braník Zbraslav  7:6(3:4)
         
5.kolo        
So  10.2. 9:30 Zbraslav Lety      1:2(0:2)
So  10.2. 11:30 Podolí Motorlet  5:2(1:0)
So  10.2. 13:30 Hvozdnice Radotín  5:2(1:0)
So  10.2. 15:30 Jíloviště Braník 6:1(3:1) 
         
6.kolo        
Čt 22.2. 18:00 Motorlet Radotín  6:0(4:0)
So 17.2. 11:30 Podolí Zbraslav  1:5(1:3)
So 17.2. 13:30 Braník Hvozdnice  2:2(0:1)
So 17.2. 15:30 Lety Jíloviště  0:2(0:1)
         
7.kolo        
So 24.2. 11:30 Jíloviště Podolí  0:4(0:4)
So 24.2. 13:30 Zbraslav Motorlet  3:2(2:1)
Ne 25.2. 15:30 Radotín Braník  2:4(1:1)
Čt    1.3. 18:30 Hvozdnice Lety  

Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

 

Muži A | Sobota 20.10.2018, 15:30
SK SENCO Doubravka - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 27.10.2018, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Tatran Sedlčany
 
Muži A | Sobota 03.11.2018, 10:30
Tělovýchovná jednota Přeštice - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 21.10.2018, 15:30
SK Aritma Praha - TJ AFK SLIVENEC
 
Muži B | Sobota 27.10.2018, 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s. - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 04.11.2018, 12:15
SK Aritma Praha - TJ Sokol Nebušice
 
U19 | Sobota 27.10.2018, 12:30
SK Aritma Praha - TJ Jiskra Třeboň
 
U19 | Sobota 03.11.2018, 10:15
FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 20.10.2018, 12:15
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 27.10.2018, 14:45
SK Aritma Praha - TJ Jiskra Třeboň
 
St.dorost B | Neděle 21.10.2018, 13:15
SK Aritma Praha - FK Řeporyje
 
St.dorost B | Sobota 27.10.2018, 11:00
Spartak Kbely - SK Aritma Praha
 
UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

 

U15 | Sobota 27.10.2018, 17:00
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U15 | Sobota 03.11.2018, 13:30
SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha
 
U14 | Sobota 20.10.2018, 11:45
FK Admira Praha - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 27.10.2018, 18:45
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U13 | Neděle 28.10.2018, 10:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 03.11.2018, 10:00
SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko
 
U12 | Sobota 20.10.2018, 12:00
SK Aritma Praha - Fotbalová akademie Praha
 
U12 | Neděle 28.10.2018, 10:00
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U11 | Neděle 21.10.2018, 10:45
SC Xaverov Horní Počernice - SK Aritma Praha
 
U10 | Neděle 21.10.2018, 09:00
SC Xaverov Horní Počernice - SK Aritma Praha
 
U9 | Sobota 27.10.2018, 10:00
FK Admira Praha - SK Aritma Praha
 
U8 | Pátek 26.10.2018, 18:00
SC Radotín - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS