D. Roub [-] - D. Kocour [-] , C. Brewer [-] , F. Jančí [-] , J. Vágner [-] , R. Bárta [-] , L. Horáček [-] , T. Bican [-] (71. J. Víteček [-] ) , T. Mládek [-] , T. Racocha [-] , N. Savulkin

D. Schweigl [-] - P. Hoskovec [-] , P. Šatný [-] (65. L. Martinák [-] ) , D. Trajanov [-] , M. Beko [-] (70. M. Šídlo [-] ) , J. Pánek [-] , M. Rýdl [-] , M. Tomeček [-] (90. J. Dorazil [-] ) , M. Vošta [-] , P. Mlejnek [-] , T. Pravenec

Branky: Jančí, Brewer - Šídlo, Martiňák

Žluté karty: Vágner - Mlejnek

Rozhodčí: Mičko - Stránský, zima

Diváci: 49

Trenér Moravec : " Hosté začali velmi sebevědomě a prvních 15 minut měli více ze hry. Postupně jsme vyrovnali hru a začali hrozit z protiútoků. Ve 30 min. vstřelil první branku Jančí a následně ve 38 min. z pokutového kopu zvýšil Brewer na 2:0. Ve druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat po stranách hřiště kde dobře pracovali Mládek a Bican. Nevyužili jsme pár nadějných útoků a většina hry se odehrávala od vápna k vápnu. Soupeř prostřídal a posílil výrazně útok. My jsme bohužel nemohli reagovat, protože jsme měli k dispozici pouze jednoho náhradníka. Přesto jsme taktickou hrou měli hru pod kontrolou až do 84. min. kdy došlo k chybě ve středu hřiště v rozehrávce a nabídli jsme soupeři přihrávku po které šel sám na brankáře kterého prostřelil. Modřany ožili a v 90. min. jsme nepokryli standardní situaci a soupeř hlavou vyrovnal. Fotbal je bohužel o chybách a dnes bylo sportovní štěstí na straně soupeře."