Vegner-Barčák (46. Šebek ), Migdal ( 46. Lassig ), Vokatý ( 46. Kubr ), Stanovský, Mareš ( 46. Maxa ), Štefan, Pavlovský, Podzimek, Šaljič, Vožický

Zýka-Bayer ( 80. Trhlík ), Doležal ( 46. Božík ), Hamouz, Linhart, Kučera, Křemenák, Mareš, Ranc, Plecitý ( 46. Beneš ), Žák

Branky: Migdal, Mareš, Pavlovský, Vožický -  2x Křemenák, Kučera,

Žluté karty: Migdal - Linhart, Křemenák

Rozhodčí: Machýček - Vnuk, Sabuka

Diváci: 40

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Laušman: " Hned ve 12. vteřině jsme šli do vedení, a za dalších 8 minut jsme přidali na 2:0. V ten moment jsme si ale začali myslet, že se u fotbalu nemusí běhat, hrát naplno a že se soupeř porazí sám. Houževnatý soupeř do poločasu vyrovnal a ješte mohl jít do vedení kdyby Migdal nezatáhl za ruční brzdu(jasná červená karta - rozhodčí byl milosrdný).
O poločase museli přijít změny, ale hráče to ani tak neprobudilo. Mdlý výkon doklopýtali do konce. 15 minut před koncem šel soupeř do vedení 2:3. Naštěstí jsme v sobě našli poslední kousky sil a jakési náznaky hrdosti a zápas v posledních 7 minutách otočili.
Ačkoliv jsme hráli ve slabší sestavě, stále byli na hřišti hráči jako Pavlovský, Štefan, Barčák, a další. Pro to beru tento výkon a výsledek jako neskutečnou ostudu a asi nejhorší výkon v soutěži. Ostuda!!! "