Sportovní klub ModřanySK Aritma Praha

1:2 (0:2)
Roman Kunc | | Muži B

Modřany - Aritma B 1:2 ( 0:2 )

Dvě branky Havlíčka z první půle rohodly utkání v Modřanech a Aritma B veze cenné tři body.

Sportovní klub Modřany:

O. Voska - F. Jeřábek , D. Trajanov (84. L. Marku ) , P. Šatný (80. M. Vošta ) , M. Šídlo , L. Martinák , J. Pánek , L. Skalický , M. Tomeček , P. Mlejnek , V. Mesko

D. Roub - M. Šlégr (63. G. Vandermarliére ) , A. Seidl , M. Havlíček , M. Červený , J. Štěpánek , J. Švarc , D. Pelc , V. Krupička , T. Racocha R. Mamedov

Branky: Skalický - 2x Havlíček

Žluté karty: Šídlo, Tomeček - Červený, Štěpánek, Roub, Švarc

Červené karty: Šídlo - Prokeš

Rozhodčí: Přivratský - Vojnovič, Zloch

Diváci: 32

Trenér Prokeš: " K dnešní výhře nám pomohl dobře odehraných první poločas, kdy jsme již v 6.minutě šli do vedení po brance z přímého kopu. Po té jsme byli lepším týmem což korunoval Havlíček proměněným sólem na 2:0. Druhá půle už byla o poznání nervóznější a méně kvalitní. Bohužel místo abychom dali na 3:0 a dohráli zápas v klidu tak jsme inkasovali ze standardní situace, kdy nebyl zachycen náběh.
Zbytek zápasu byl z naší strany boj, který jsme zvládli a máme důležité tři body. "