Komárek - Burger (71. Jirkovský ), Lošek, Popelka ( 26. Rytíř ), Zajíc, Smetana ( 46. Kasík ), Maršán, Fajtl, Sedlic ( 55. Kočer ), Mužík, Mensah

Stareček - Hrabák ( 76. Pecháček ), Glasnovič, Plechatý, Modr, Rybka ( 70. Bychkov ), Junek ( 82. Petrák ), Troníček, Kraus, Baran ( 64. Beneš ), Turbák

Branky: Mužík - 2x Kraus, 2x Junek, Glasnovič

Žluté karty: Burger, Maršán, Kasík - Petrák

Rozhodčí: Krejsa - Štefan, Švagr

Středeční dohrávku sedmnáctého divizního kola ovládla Aritma Praha. Druhý tým tabulky si na jih Čech dojel pro pohodové vítězství 5:1. Vše v podstatě rozhodl první gól v 9.minutě, který srazil domácí výběr na kolena. Aritma využila svých předností, potrestala chybujícího Komárka a zaslouženě zvítězila!

Přitom do duelu vstoupil mnohem lépe Jankov. Ten v totožné sestavě jako před třemi dny v Sedlčanech začal velice dobře a hned ve 2.minutě po krásné přihrávce Sedlice napálil balón do spojnice tyče a břevna David Mensah.

V 5.minutě zahrával přímý kop Mužík. Jeho střela byla sražena k Mensahovi, jenž byl v dobré šanci, avšak brankáře Starečka zblízka nepřekonal. O dvě minuty později po hezké akci domácích centroval z levé strany Mužík a Sedlic střelou z vápna opět prověřil připravenost hostujícího strážce branky. Jenže pak přišla 9.minuta a možná rozhodující okamžik zápasu. Dlouhé autové vhazování Modra doputovalo až na zadní tyč, kde zůstal obranou zapomenutý Jiří Junek a Aritma se dostala do vedení - 0:1. S domácím týmem inkasovaná branka otřásla a v podstatě ve zbytku poločasu se Jihočeši na nic nezmohli. V 25.minutě přišla pro Jankov další rána, a to hned dvojí. Nejprve se při obranném zákroku zranil stoper Popelka, aby z následného rohu trochu šťastně skóroval Adam Kraus - 0:2. Další možnost hostů přišla z kopaček Ondřeje Rybky, jehož tvrdou střelu dokázal Komárek vyrazit. V 43.minutě to technicky zkoušel Baran po rychlém breaku, ovšem branku Jankova těsně minul. To Adam Kraus měl více štěstí. V nastaveném čase prvního poločasu si v pokutovém území naběhl na další dlouhý aut Modra a hlavou upravil už na třígolový rozdíl – 0:3.

Jestližwe si někdo myslel, že se po změně stran dočká nějakého dramatu, musel si nechat zajít chuť hned po sedmi minutách. V 52.minutě totiž chyboval domácí gólman Komárek, jenž vyběhl "do tmy" a Marin Glasnovič to potrestal další brankou v domácí síti - 0:4. Tři minuty poté měl snižující trefu na kopačce střídající Martin Rytíř, avšak jeho střelu směřující za překonaného Starečka vyhlavičkoval na brankové čáře jeden ze stoperů. Zápas se v podstatě pouze dohrával, ale o zajímavé situace nebyla nouze. Například v 75.minutě přímému kopu hostujícího Hrabáka mnoho nechybělo, aby skončil v domácí svatyni. To Jiří Junek mířil o dost přesněji. V 79.minutě povedenou střelou z přímého kopu završil pověstného bůra - 0:5. Nutno dodat, že i na této brance nese nemalý podíl domácí gólman Komárek, jenž na tento zápas nebude vzpomínat v dobrém. Junek byl blízko hattricku v 81.minutě, kdy se po Maršánově ztrátě míče dostal ke střele z vápna, ale trefil pouze tyč. Čestného úspěchu se dočkal nakonec i Jankov. V 86.minutě měl výhodu přímého kopu a tuto disciplínu velice dobře ovládá Roman Mužík. Nádhernou střelou přes zeď alespoň částečně potěšil domácí fandy, kterým jinak hezké středeční odpoledne v Precis aréně zhořklo - 1:5.