Hošek ( 41. Škapa )- Dostál, Pavlečka, Glamoš ( 80. Lacina ), Mamodo, Kiknavelidze ( 65. Vošahlík ), Tříletý, Máca, Šedivý ( 75. Tsyplenkov ), Čížek, Kořínek

Zviahintsev - Kunc, Fiala ( 62. Štráchal ), Janda, Pospíšil, Šváb, Jedlička, Dushkin ( 41. Mareš ), Burian ( 41. Ta Minh ), Adámek, Zahálka ( 70. Svoboda )

Rozhodčí: Manilo - Hromádko, Obergruber

Diváci: 25

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

Trenér Fleišer: " Člověk by nevěřil, jak krásný zážitek může přinést bezbranková remíza 0:0. Kluci si doma na umělce vyšlápli na lídra soutěže, fyzicky i technicky nesmírně silný celek Ústí nad Labem. Když nastupujete proti soupeři, který dal venku za poločas 7 gólů pražské Dukle, a v 11 utkáních nastřílel celkem 86 branek, nemáte moc důvodů k optimismu. Ale zase se ukázalo, že fotbal je nevyzpytatelný a že když věříte, můžou se dít velké věci.

Zápas se hrál v úžasném tempu, hráč v držení míče se musel mít ve střehu, protože soupeři k sobě přistupovali nesmírně rychle. Jak jsme v jednom z minulých referátů chválili hráče České Lípy, že se i v oslabení dostali do jakéhosi transu, tentokrát byli v podobném stavu mysli naši kluci.

Fantasticky zahráli Vojta s Kamilem v záloze, kteří presovali, vyhráli spoustu soubojů a vymysleli několik krásných ofenzivních akcí. Na stoperu odehráli úžasný zápas Jorik s bezchybným Sebíkem Momadem, kterému utkání neskutečně sedlo. Neúnavně běhali krajní beci a křídla. Ondra Pavlečka ještě krátce před koncem mače předvedl 50 metrový sprint do útoku a vzápětí ukázkový návrat do obrany. Na hraně možností ale zahráli všichni naši borci.

Při troše štěstí jsme zápas mohli i vyhrát. Hubert zblízka po akci Pavlise napálil míč jen do v podstatě překonaného gólmana Ústí. Sám na brankáře postupoval v úvodu druhé půle i Vojta. Na druhé straně zazvonilo po rohu břevno naší branky, kterou  střežili spolehlivě v první půli Dan a ve druhé Škapič. V další šanci útočník hostů na míč v jasné příležitosti těsně nedosáhl.

Jak jsme se několikrát otřeli o rozhodčí, tak sudí našeho zápasu byl jedním z nejlepších, jakého jsme na této úrovni viděli. Přesný bez zbytečné snahy vstupovat do děje zápasu. Jeho závěrečný hvizd zanikl v hurónském řevu našich kluků, kteří moc dobře věděli, jaký úspěch se jim proti jasném hegemonovi naší soutěže povedl. Jiné naše letošní remízy měly příchuť prohry, ale tahle měla sladký podtón vítězství. "