SK Aritma Praha1999 Praha

10:0 (2:0)
Roman Kunc | | Muži B

Aritma B - 1999 Praha 10:0 ( 2:0 )

B mužstvo spustilo v posledním domácím utkání podzimu kanonádu a nadělilo soupeři deset branek.

F. Chundela - J. Záhoř , J. Vožický (64. T. Hagino ) , S. Ling , O. Jakoubek , D. Kortiš (77. K. Urbánek ) , J. Dragošek , Š. Hořt (64. R. Bárta ) , D. Pelc (77. J. Tsvetanov ) , N. Savulkin (70. Š. Šemro ) , T. Janda

1999 Praha:

M. Němec - J. Štefánek , O. Měska (69. -. Al ) , M. Opočenský , F. Šmied , L. Dratva (46. T. Kačena ) , O. Tlustý , V. Chačaturov (64. L. Kačena ) , D. Eppert (64. T. Jedlička ) , J. Karbulka , N. Salašovič

Branky: 2x Kortiš, Janda, Dragošek, Jakoubek, Ling, Vožický, Šemro, Hagino, Urbánek

Žluté karty: Savulkin - Tlustý, Šmied, Měska

Rozhodčí: Manilo - Pytloun, Šimák

Diváci: 20

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Prokeš: " Po velmi dobrém vstupu do utkání kdy jsme ve 13.minutě vedli 2:0 a hráli i velmi dobrý fotbal jsme se po 15.minutě přizpůsobili soupeři a možná i pod dojmem, že vedeme, jsme hráli pomalu a během první půle jsme další góly nedali.  I přes nepříliš kvalitní hru jsme si šance vypracovali.
Druhá půle byla zcela v naší režii a jsme moc rád, ze se neopakovala první půle, ale že jsme chtěli neustále přidávat další góly.
Jsem i rád, že se prosadilo 9 různých střelců.
Doufám, že na to navážeme i v posledním kole. "