Jednoznačná záležitost starších žáků na úvod sezóny.

Škapa ( 62. Hlaváček ) - Vošahlík J. , Grossmann, Dostál, Lacina, Máca ( 41. Glamoš ) , Čížek, Tříletý, Pavlečka, Vošahlík M. ( 54. Švarc ), Kořínek ( 58. Kiknavelidze )

FŠ Litvínov:

Remuta - Vaníček ( 58. Svoboda ), Zima, Pantůček, Relich, Fiala, Rjaska, Semelka ( 67. Štís ), Štiller, Vavřička , Mašek

Branky: 7x Kořínek, 2x Glamoš, Čížek, Tříletý, Pavlečka, Vošahlík M., Kořínek - Mašek

Žluté karty:

Rozhodčí: Polák - Hornof, Stojanov

Diváci: 50

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Fleišer: " Do prvního zápasu soutěže jsme šli s velkým respektem, ale též s velkou vůlí po vítězství . Podařilo se nám dát gól hned v první minutě a tím jsme soupeři naznačili, že budeme bojovat tvrdě hned od začátku. Převzali jsme taktovku hry a od 10. min jsme prakticky soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště. Začali jsme se projevovat i gólově. V polovině zápasu za stavu 8:0 jsme šli spokojeni do šatny. Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili uspokojeni s výsledkem a bylo to vidět na našem nasazení. Leč jsme nad soupeřem měli převahu, neprosazovali jsme se gólově. V 51. minutě jsme konečně po mnoha nezdařených akcí skórovali. Následně jsme se konečně dostali do tempa. Velice nás mrzí gól soupeře v 71. minutě, kdy jsme polevili pozornost v obraně. Jako trenér musím poděkovat hráčům za přístup k zápasu  a za předvedený výkon prakticky v celém utkání. Nejvíce mě těší, že naše vítězství je týmové. "