SK Klatovy 1898SK Aritma Praha

2:0 (2:0)
Petra Bařinová |

Áčko prohrálo v Klatovech

V posledním kole letošního velmi úspěšného ročníku DIVIZE A prohráli A-muži na hřišti Klatov 2:0 a skončili na 2. místě s počtem 55 bodů.

SK Klatovy 1898:

J. Rojík [-] - T. Jůda [-] (88. J. Sojka [-] ) , M. Janda [-] , M. Mészáros [-] , F. Diviš [-] (85. Z. Cibulka [-] ) , M. Lukeš [-] - D. Tříska [-] , D. Pavlovič [-] (80. M. Požárek [-] ) - K. Krejčí [-] (88. J. Szedmák [-] ) , L. Krásný [-] (83. I. Vojtko [-] ) - D. Dolanský [-]

J. Stareček [-] - L. Hrabák [-] , T. Volek [-] (61. M. Petrák [-] ) , P. Vávra [-] , D. Baran [-] (85. V. Pecháček [-] ) , L. Havlíček [-] , A. Kraus [-] , J. Troníček [-] , L. Bell [-] (79. N. Bychkov [-] ) , M. Glasnovič [-] , J. Beneš [-]

Branky: 2x Pavlovič

Žluté karty: 27. M. Janda - 27. D. Baran , 47. A. Kraus , 75. J. Troníček .

Rozhodčí: Hocek Petr - VNUK Josef, MATOUŠEK Lukáš.

Fotbalisté Aritmy Praha zavítali v posledním kole letošního ročníku Divize A na hřiště Klatov, kde zásluhou jednoho muže prohráli 2:0. Nic to ovšem nezměnilo na tom, že letošní sezóna pražského celku byla velice úspěšná a skončila na druhém místě.

Hrdinou utkání se stal domácí Daniel Pavlovič, který během prvního poločasu vstřelil dva góly a rozhodl o výhře svého týmu 2:0. Ještě jedno jméno je ovšem ze sestavy Klatov potřeba vyzdvihnout.

Klatovský útočník Karel Krejčí se asistencí podepsal pod oba dva góly, když nejprve po odvráceném centru z vlastní standardní situace znovu poslal míč do ohně a na vzdálenější levé tyči se z blízkosti hlavou prosadil již avizovaný Daniel Pavlovič.

Úvodní gól Klatov padl po úvodních deseti minutách, zatímco druhý po půlhodině hry. Jan Stařeček je skvělý brankář, tentokrát ale při odkopu udělal obrovskou chybu, když napálil napadajícího Karla Krejčího.

Karel Krejčí poté okamžitě zatáhl míč do šestnáctky a předložil ho před prázdnou bránu Danielovi Pavlovičovi, který vstřelil z metru svůj druhý gól a těžko bude vzpomínat, kdy naposledy vstřelil snadnější branku.

zdroj: fotbalunas.cz