V 1.kole nového soutěžního ročníku prohra na hřišti SK Rakovník

Pešek - Besta, Hamouz ( 83.Jirásek ), Sklenka, Pucholt - Červený ( 85. Gašpárek ), Severín ( 90. Spal ) Tvrz ( 60. Dravta ), Polák - Krupička, Schwendt

Rondzik - Baran 60. Turbák), Plechatý, Troníček, Petrák ( 46. Havlíček ) - Kraus, Hrabák, Pivrnec, Junek - Beneš, Gajecký (46.Rybka )

Branky: Červený, Severín, Schwendt - Junek

Červené karty: -

Rozhodčí: Aubrecht - Talpáš, Jati

Diváci: 300

Stadion: Městský areál SK Rakovník

Do Městského areálu SK Rakovník zavítalo také mnoho natěšených diváků zvědavých na divizní klání. V areálu bylo 350 fantastických diváků. Oproti generálce ve Zbuzanech byli k dispozici uzdravení Besta s kapitánem Severinem. Oba dva patřili ke klíčovým mužům na hřišti. Začátek utkání naznačil, že utkání bude velmi tvrdé a fyzicky náročné. Hned v 6' centr M. Schwendta, výrazné letní posily, obránce Aritmy minul míč a J. Červený s přehledem otevřel skóre - 1:0. Za pár minut mohlo být vyrovnáno, ale brankář Pešek výtečným zákrokem uhájil čistý štít. Ve 20' J. Červený vysunul M. Schwendta za obranu. Rakovnický hráč přeloboval brankáře, ale navrátivší obránce míč odklidil na rohový kop. Z následného rohu ovšem Severin po Sklenkově rohu zvýšil na 2:0. Snový nástup pokračoval do 39', kdy další letní posila J. Krupička vysunul M. Schwendta, který ukázovým lobem zvýšil na 3:0. Snový divizní start!

Druhý poločas se domácí soustředili především na defenzivu. Hosté měli šance, ale chyběl větší klid v zakončení. Podobně mohli domácí přidat čtvrtou branku. V 72' domácí udělali sérii chyb, čehož využil přesnou zakončením Junek. více hosté nestihli a domácí si mohli slastně vychutnat návrat na divizní pole. Před skvělou návštěvou si domácí připsali první tři divizní body.