DK | | Muži A

Zítra všichni na Aritmu!

V přestřelce proti rezervnímu týmu FK Příbram jsme nastříleli 2 rychlé góly v prvním poločase a v druhém jsme rozhodli 3:2. 

 

Další zápas hrajeme venku proti Dynamu České Budějovice, hraje se 30. 5. od 15:30, tak nás přijeďte podpořit!!!