Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Fotbalové jaro na Aritmě začíná

03.03.2020 | Roman Kunc

 Zdravíme fanoušky fotbalu. 

Po mírné zimě se hlásí na řadu divizní fotbalové jaro. Aritma na úvod přivítá na domácím hřišti tým Arsenal Česká Lípa.

                                             :   


  V podzimní části jsme na hřišti soupeře zvítězili 2:0 po brankách Rysa a Štohanzla a dobře odstartovali nový soutěžní ročník DIVIZE B ještě pod vedením trenéra Tomáše Kubra. Tomáš s koncem roku na vlastní žádost předal své trenérské žezlo u A-mužstva. Novým trenérem se stal jeho dlouholetý asistent Láďa Prošek.

 Hned na úvod ho však nečeká nic lehkého. Arsenal posiloval, taktéž vyměnil trenéra, kterým se stal nyní Martin Hřídel, jenž trénoval ligové Kladno a Příbram. Arsenal posiloval i v hráčském kádru a získal zvučnou posilu. Velice zkušeného a ostříleného Jiřího Štajnera

  Výkop utkání tradičně v sobotu 7.3. 10:15 hod.

Obsazení rozhodčí: Trojan Michal - Nedvěd Vít, Vokoun Daniel. Delegát: Tereba Daniel


Srdečně zveme všechny fanoušky


Aritma, 6. místo v divizní skupině B
Nový hlavní trenér týmu z Vokovic Ladislav Prošek hodnotí přípravu s určitými rozpaky. „Čtyřikrát jsme prohráli a k tomu remizovali v Písku. Samozřejmě, že výsledky nejsou v přípravě tím rozhodujícím faktorem, ale čekal jsem, že to bude lepší,“ neskrývá nástupce kouče Tomáše Kubra.

Spokojený je naopak s tím, jak jeho svěřenci odmakali přípravu. „Všechno jsme zvládli, přístup kluků byl v pořádku, udělali jsme určitě pokrok,“ chválí Prošek, který v týmu přivítal například exligistu Martina Cseha.


Starší články k trenérské změně :

Tomáš Kubr o svém odvolání

Ladislav Prošek o svém jmenování


 
2020 - nábor

 

  

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS