Archiv

ARITMA B - POSTUP DO PRAŽSKÉHO PŘEBORU

Druhé barážové utkání jsme si pohlídali a slavíme historický postup našeho B-mužstva do krajského přeboru.

1.kolo baráže: Aritma B - Uhříněves 4:0 (2:0 )

Výborný vstup do baráže o Pražský přebor.

2. zápas je na programu v sobotu 22.6.2024 od 10:30hod.

Baráž o postup do krajského přeboru

Aritma B o výhře nad Meteorem B rozhodla v závěru z penalty a do baráže jde proti Čechii Uhříněves. V případě úspěchu v baráži si náše béčko zahraje od příští sezóny Pražský přebor. Přijďte nás podpořit v barážovém dvojutkání.

Meteor B - Aritma B 0:1 (0:0)

Aritma o výhře nad Meteorem rozhodla v závěru z penalty a do baráže jde místo Raptors

Aritma B - Kbely 0:2 ( 0:1 )

Nejočekávanější zápas 19. kola byl k vidění v pražských Vokovicích, kde Aritma přivítala Kbely.

K nelibosti trenérského štábu domácích se utkání odehrálo na umělé trávě. Před zraky 90 diváků zde Aritma odehrála pěkné utkání a vedoucí tým tabulky trápila.

Bohužel domácí své šance neproměnily a dvakrát byli potrestáni. I proto si Kbely odvážejí další 3 body a i po třech odehraných jarních kole zůstávají zatím neporaženi na čele tabulky.

Bohnice - Aritma B 1:1 ( 1:1 )

Aritma, která přijela do Bohnic jako jasný favorit, překvapivě ztratila.

Aritma B - Uh.Sklady 1:2 ( 1:1 )

Aritma na své umělé trávě v pražských Vokovicích přivítala za slunečného, ale stále chladného počasí Uhelné Sklady. Utkání druhého týmu s šestým slibovalo v prvním jarním kole zajímavou podívanou.

Uhelné sklady - Aritma B 2:3 ( 0:2 )

Dramatické utkání na Uhelných skladech, hrané v páteční podvečer, rozhodla branka Dragoška z pokutového kopu v 68.minutě utkání.

Řeporyje - Aritma B 5:2 ( 5:0 )

Hrůzostrašný první poločas rozhodl utkání našeho B-mužstva v Řeporyjích, kdy nás opět trestal náš bývalý hráč Ivan Pánek a může si nás přidat mezi své úlovky.

Aritma B - 1999 Praha 10:0 ( 2:0 )

B mužstvo spustilo v posledním domácím utkání podzimu kanonádu a nadělilo soupeři deset branek.

Aritma B - Slivenec 4:1 ( 1:1 )

Nejpovedenější domácí utkání B mužstva podzimu. Výhra 4:1 po brankách Hořta, Dragoška, Vožického a Mamedova.

Zbraslav - Aritma B 3:0 ( 3:0 )

Další porážka rezervy, rozhodlo již v prvním poločase.

Zobrazeno 1–15 z celkem 110