Archiv

Petřín Plzeň B - Aritma 1:4 (1:3)

Tři zásahy v první čtvrthodince utkání a bylo vymalováno. Vezeme další tři body.

Aritma - Soběslav 5:1 (3:1)

Stejně jako loni si Soběslav odváží z Aritmy "bůra"

Hluboká n/Vlt. - Aritma 1:3 (0:2)

V páteční předehrávce 9.kola na Hluboké pečetil vítězství v 82. minutě utkání střídající Juřík.

Aritma - J.Hradec 3:0 ( 3:0 )

Výborný vstup do zápasu a poločasové vedení si náš tým již v klidu pohlídal a zaslouženě bereme tři body.

MOL CUP ARITMA - PARDUBICE 0:3 (0:1)

Před slušnou diváckou kulisou předvedla Aritma Praha bojovný a vyrovnaný souboj s prvoligovým FK Pardubice. Hned na začátku utkání posoudil rozhodčí Opočenský trošku necitlivě střet domácího hráče Vožického s útočícím hráčem soupeře a kopala se penalta, která na dlouhé minuty ovlivnila průběh utkání. Pardubice byly více na míči a nedokázaly se prosadit ze hry proti dobře hrající Aritmě. Rozhodnutí přišlo po kombinaci Pardubic v 65. minutě utkání. Konečný výsledek pečetil v 81. minutě střídající Patrák.

2. kolo MOL CUP 25.9.2024 16:30

Ve druhém kole MOL CUPU nám los přiřadil prvoligové FK Pardubice.

Utkání odehrajeme na našem stadionu ve středu 25.9.2024 od 16:30hod.

Srdečně zveme naše příznivce na zápas ve kterém se náš tým poprvé v historii českého poháru utká se zástupcem první ligy.

Vejprnice - Aritma 1:3 (1:2)

Skvělá bilance venkovních zápasů potvrzena ziskem tří bodů z Vejprnic

Přeštice - Aritma 1:4 (0:1)

Další, na branky bohatý, zápas nám přinesl tří bodový zisk.

Aritma - Č.Krumlov 0:0 (0:0)

Bezbranková remíza s Českým Krumlovem plný bodový zisk nepřinesla a navíc se zranil David Roub.

Rozhovor s hráčem kola - 3.kolo DIVIZE A 2024-25

Jiří Vožický (22) se po těžkém zranění vrací na zelené pažity a zatím si vede velmi dobře. Hráč, který na Aritmě začínal, ale prošel i mládeží v Dukle, toho během minulého týdne stihl opravdu hodně a navíc úspěšně.

Rokycany - Aritma 1:5 (1:1)

Kanonáda a 2 zásahy Vožického ve druhé půli rozhodly o vysokém vítězství na hřišti Rokycan.

MOL CUP 1. kolo Aritma - Hostouň 3:2 (2:1)

Aritma rozhodla o postupu brankou Musila v 90. minutě utkání.

MOL CUP 21.8.2024 17:30 Aritma - Hostouň

Dnešní utkání MOL CUPU proti Sokolu Hostouň

Aritma - Králův Dvůr 3:2 ( 3:0 )

Zápas dvou hodně kvalitních celků byl v Praze k vidění v sobotu dopoledne. Tento duel neměl jen hodně vstřelených gólů, ale také plno emocí na obou stranách a ostrých soubojů.

Komárov - Aritma 2:2 (2:2)

Komárov a Aritma ve svých vzájemných zápasech pokračují tam, kde v minulé sezoně skončili, kdy si v obou duelech rozdělili po bodu. Po výsledcích 0:0 a 1:1 z loňské sezony zvládli zase jiný výsledek. Velmi atraktivní duel rozhodovaly standartní situace, ze kterých padli hned tři góly. Navíc se oba trenéři po zápase shodli na hodnocení a uznali sílu soupeře.

Zobrazeno 1–15 z celkem 316