Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
U19: ČDD U 19 A
 
kolo datum domácí hosté    
2. so 18.8. SK Aritma Praha Sportovní škola Plzeň 11:0 (4:0)
3. so 25.8. FK Junior Strakonice, z.s. SK Aritma Praha 0:2 (0:1)
1. st 29.8. Fotbalový klub Motorlet Praha SK Aritma Praha 2:1 (1:0)
4. so 1.9. SK Aritma Praha SK Petřín Plzeň 2:1 pk (1:0)
5. so 8.9. Tělovýchovná jednota Přeštice SK Aritma Praha 0:1 (0:1)
6. so 15.9. SK Aritma Praha SK Rakovník 1:2 pk (0:1)
7. so 22.9. TJ Tatran Sedlčany SK Aritma Praha 4:1 (1:0)
8. pá 28.9. SK Aritma Praha SK Spartak Příbram 4:1 (1:1)
9. so 6.10. SK Klatovy 1898 SK Aritma Praha 1:2 (1:0)
10. so 13.10. SK Aritma Praha FC Rokycany 1:3 (1:2)
11. so 20.10. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice SK Aritma Praha 3:2 (2:1)
12. so 27.10. SK Aritma Praha TJ Jiskra Třeboň 2:1 (1:1)
13. so 3.11. FC MAS Táborsko SK Aritma Praha 3:2 pk (0:1)
14. ne 11.11. TJ Malše Roudné SK Aritma Praha 1:0 (1:0)
15. so 17.11. SK Aritma Praha FK Hořovicko 1:2 (1:1)
22. so 2.3. SK Aritma Praha TJ Tatran Sedlčany 5:0 (4:0)
16. so 9.3. SK Aritma Praha Fotbalový klub Motorlet Praha 5:0 (2:0)
17. so 16.3. Sportovní škola Plzeň SK Aritma Praha 3:2 (3:1)
18. so 23.3. SK Aritma Praha FK Junior Strakonice, z.s. 5:2 (3:1)
19. so 30.3. SK Petřín Plzeň SK Aritma Praha 5:0 (2:0)
20. so 6.4. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Přeštice 4:3 (3:2)
21. so 13.4. SK Rakovník SK Aritma Praha 2:0 (1:0)
23. so 27.4. SK Spartak Příbram SK Aritma Praha 1:2 pk (1:0)
24. so 4.5. SK Aritma Praha SK Klatovy 1898 3:2 (1:1)
25. so 11.5. FC Rokycany SK Aritma Praha 3:1 (1:0)
26. so 18.5. SK Aritma Praha Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice 9:2 (3:0)
27. so 25.5. TJ Jiskra Třeboň SK Aritma Praha 2:7 (1:3)
28. so 1.6. SK Aritma Praha FC MAS Táborsko 2:3 pk (0:0)
29. so 8.6. SK Aritma Praha TJ Malše Roudné 7:2 (1:1)
30. so 15.6. FK Hořovicko SK Aritma Praha 3:5 (1:3)
Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | Sobota 23.10.2021, 10:15
FK Neratovice - Byškovice - SK Aritma Praha
 
Muži A | Pátek 29.10.2021, 19:30
FC Chomutov - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 24.10.2021, 15:30
SK Aritma Praha - TJ Sokol Nebušice
 
Muži B | Čtvrtek 28.10.2021, 14:30
SK Aritma Praha - 1999 Praha
 
Muži B | Neděle 07.11.2021
ABC Braník fotbal - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 23.10.2021, 10:15
SK Hořovice - SK Aritma Praha
 
U19 | Čtvrtek 28.10.2021, 10:00
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
U17 | Sobota 23.10.2021, 12:30
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice - SK Aritma Praha
 
U17 | Čtvrtek 28.10.2021, 12:15
SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
 
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U18:
 
D-1/A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B Přípravka mladší C
 
 
Stará Garda:
 
Stará garda
 
 
UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | Sobota 23.10.2021, 10:00
FC Rokycany - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 23.10.2021, 14:00
SK Aritma Praha - FK Řeporyje
 
U15 | Neděle 31.10.2021, 14:00
FC Zličín - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 06.11.2021, 11:00
SK Aritma Praha - Ambassadors Praha
 
U14 | Sobota 23.10.2021, 12:00
FC Rokycany - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 23.10.2021, 10:00
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
U13 | Neděle 31.10.2021, 10:00
SK Dynamo České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U12 | Sobota 23.10.2021, 10:00
SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905
 
U12 | Sobota 23.10.2021, 12:00
SK Aritma Praha - SK Ďáblice
 
U12 | Sobota 23.10.2021, 12:00
SK Aritma Praha - Loko Vltavín
 
U12 | Neděle 31.10.2021, 10:00
SK Dynamo České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 31.10.2021, 14:00
AKF Slavoj Podolí Praha - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS