Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

B-muži konečně zabrali

05.11.2018 | Petra Bařinová

Svižné utkání plné šancí zaslouženě vyznělo pro naše barvy.

13. kolo | Neděle 04.11.2018, 12:15
 

SK Aritma Praha - TJ Sokol Nebušice

1:4

1:1

Branky: Moravec, Pecháček, Vágner, Bychkov - Vala

Rozhodčí: Lafata - Kučera, Mesežnikov

SK Aritma Praha: D. Roub - L. Prošek , J. Mareš (46. K. Racocha ) , J. Tománek (75. R. Abdullazade) , V. Kyliánek , J. Vágner , M. Petrák, V. Moravec (86. N. Bychkov ) , V. Pecháček (90. J. Doupovec ) , M. Polom, J. Brych

TJ Sokol Nebušice: L. Gregušiak - D. Vala , F. Shabalin (46. J. Ječný ) , J. Pavlů, D. Idrissov , J. Jelínek , L. Kulhavý , K. Kos (70. J. Hlinovský ) , Y. Yessirkegenov , J. Raida , T. Přerost

Komentář
 
 
 

Ještě než utkání začalo, tak se museli domácí 2x převlékat. Stále se něco nelíbilo hlavnímu arbitrovi či delágátovi a tak jsme nakonec nastoupili v oranžovo bílé kombinaci. Tato kombinace barev zřejmě konečně svědčila kapitánovi Moravcovi, který již v první minutě rozvlnil hostující síť. Nebušice odpověděli v minutě třetí a bylo 1:1. Lepší začátek si hrstka přihlížejících diváků nemohla přát. Celý první poločas se hrál oboustranně náročný fotbal s více šancemi na naší straně, nicméně do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.

  Ve druhém poločase se ukázala lepší fyzická připravenost na straně Aritmy, která si pohodlně dokráčela k vítězství 4:1 po brankách Pecháčka, Vagnera a Bychkova.

Konečně mohl být spokojen i domácí trenér Nebáznivý, který vždy se svým mužstvem v mistrovském utkání Nebušice přestřílel, ale vždy odešel o branku poražen.

 

 

2020 - nábor

 

  

 

LETNÍ KEMP
LETNÍ KEMP

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS