SK Aritma PrahaTělovýchovná jednota Přeštice

1:2 (0:0)
Roman Kunc |

Aritma - Přeštice 1:2

Poslední domácí zápas této sezóny se  A-tymu nepovedl a odcházíme poraženi po špatném vykonu 1:2

M. Franta - J. Mareš , P. Vávra (63. T. Modr ) , M. Polom , D. Baran , R. Turák , J. Beneš , J. Troníček , D. Macháček , M. Bedrna , M. Macek (46. D. Kocour )

Tělovýchovná jednota Přeštice:

L. Růžička - J. Kulhánek (89. J. Bešta ) , M. Růžička , T. Přibáň , J. Duchek , T. Skála , T. Kristl [-] (76. L. Mudra ) , I. Blahoudek , M. Strejček (87. J. Peterka ) , S. Staněk (73. R. Remiáš ) , M. Suchý

Branky: Beneš - Přibáň,  Duchek

Žluté karty:

Rozhodčí: Haleš - Pilný,  Arnošt

Aritma na svém hřišti přivítala soupeře z Přeštic. Pražanům se utkání nepovedlo, po delší době nepředvedli moc dobrý výkon a přišli tak o body. Přeštice v zápase dominovaly a získaly plný počet bodů, ke kterému ale nevedla lehká cesta. V poslední desetiminutovce šli hosté do vedení, o které o minutu později přišli, aby si ho mohli o další minutu poté vzít zase zpátky!

První poločas neměl vítěze

Přeštice byly od začátku zápasu aktivnější, držely míč na svých kopačkách a dostávaly se do šancí. Ty ale neproměňovaly. V té největší Blahoudek našel na hranici malého vápna Skálu a ten z těsné blízkosti síť nerozvlnil. Hosté měli i další akce, ty ale ztroskotaly ve finální fázi. Aritma si výraznější šanci nevypracovala, a tak se šlo po první půli do kabin za bezbrankového stavu.

Dramatický závěr

Druhá půle nabídla podobný scénář. Skála měl další šanci, tentokrát hlavou, ale ani v té nebyl úspěšný. Staněk šel dvakrát sám na Frantu, ale neprostřelil ho. Aritma měla také jednu příležitosti, ale Turák se s Bedrnou na přední tyči nedomluvil. Zápas tak došel do poslední desetiminutovky, která během tří minut nabídla tři góly!

V 83. minutě zahrával Blahoudek standardku ze strany vápna. Míč celou šestnáctkou proletěl až k Přibáňovi a hosté šli slavit - 0:1. Hned o minutu později ale domácí srovnali. Beneš zahrával taktéž přímý kop, avšak kousek od kruhu na útočné polovině. Míč se snesl přes Růžičku, který situaci špatně odhadl a zapadl do branky - 1:1. Bláznivou tříminutovku uzavřela branka opět z přímého kopu. Ten si za vápnem vzal na sebe Duchek a krásně obstřelil Frantu na jeho stranu, čímž rozhodl o vítězi - 1:2.

zdroj: fotbalunas.cz

Tomáš Kubr, trenér: Soupeř byl celkově nebezpečnější, nám se zápas vůbec nepovedl. Takhle jsme dlouho nehráli, soupeř byl pohyblivější, celkově byl lepší a náš gól byl šťastný. Soupeři gratuluji, Přeštice zaslouženě zvítězily.

Luboš Vašica, trenér: Od samého začátku jsme byli lepším týmem, od první minuty jsme ovládli hru. Jedinou kaňkou byly neproměněné šance. Gól, co jsme obdrželi, tak byl velmi nešťastný. Za výkon musím všechny pochválit.