Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................

U19

U19 - Pouhý bod s lídrem soutěže

16.04.2018 | Petra Bařinová
U19

U19 nedotáhla do plného bodového zisku pěkně rozehraný zápas na Slávii, kdy po poločase vedla 2:0. Nakonec odchází poražena v penaltovém rozstřelu po výsledku 3:3 v normální hrací době. Celý článek

U19

Starší dorost navázal na velmi dobrý výkon proti Žižkovu, bohužel se to neprojevilo na skóre a odjíždíme poraženi  z Písku 1:3. Celý článek

U19

Zlepšený výkon ve druhé půli k tíženému bodu nevedl a starší dorost prohrál těsně 2:1 Celý článek