Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Plán domácích zápasů Aritma podzim 2018          šatny : 42.týden 15.10. - 21.10.2018

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

U19

Kvalitní tým Rokycan byl nad síly našeho staršího dorostu

13.10.2018 | Petra Bařinová
U19

Starší dorost nestačil na druhý tým soutěže. Přestože jsme se ujali vedení soupeř ještě do přestávky skóre otočil. Po změně stran přidal uklidňující gól a v klidu dokráčel k vítězství. Celý článek

U18 po tragickém prvním poločase dokázala vyrovnat

07.10.2018 | Petra Bařinová
U19, U17

U18 vstoupila do utkání proti Junioru špatně a po prvním poločase prohrávala 2:5. Zlepšená druhá půle vedla ke konečné remíze 5:5 Celý článek

Těsná prohra staršího dorostu

18.03.2018 | Petra Bařinová
U19

Zlepšený výkon ve druhé půli k tíženému bodu nevedl a starší dorost prohrál těsně 2:1 Celý článek

Remíza staršího dorostu

11.03.2018 | Petra Bařinová
U19

Shodným výsledkem jako na podzim skončilo druhé měření sil mezi Motorletem a Aritmou v ČLD.   Celý článek

A muži a dorosty začínají jarní část sezóny

05.03.2018 | Petra Bařinová

Tradičně v sobotu v 10:15 přivítá náš A-tým na našem stadionu SK Rakovník.

U19 a U17 odehrají první jarní kolo taktéž doma proti Motorletu. Pražská derby v ČLD se odehrají v neděli 11.3.2018.

U19 od 12:15hod. a U17 od 14:30hod.