Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Plán domácích zápasů Aritma podzim 2018          šatny : 42.týden 15.10. - 21.10.2018

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

U17

U18 po tragickém prvním poločase dokázala vyrovnat

07.10.2018 | Petra Bařinová
U19, U17

U18 vstoupila do utkání proti Junioru špatně a po prvním poločase prohrávala 2:5. Zlepšená druhá půle vedla ke konečné remíze 5:5 Celý článek

U17 vyhrála vysoko 6:1

06.10.2018 | Petra Bařinová
U17

Mladší dorost prohrával po prvním poločase 1:0. Soupeř do druhého poločasu prostřídal, trenér Aritmy Svoboda malinko změnil rozestavení a bylo vymalováno. Šest gólů ve druhém poločase nečekal ani ten největší optimista. Celý článek

Přestřelka mladšího dorostu

18.03.2018 | Petra Bařinová
U17

Mladší dorost prohrál na hřišti Příbrami divokým výsledkem 6:3. Na obou stranách se hrálo hodně ofenzivně a obranná činnost trošku skřípala.  Celý článek

Prohra mladšího dorostu

11.03.2018 | Roman Kunc
U17

Mladší dorost prohrál jednoznačně,  když nedokázal navázat na dobré výsledky ze zimní ligy. Celý článek

A muži a dorosty začínají jarní část sezóny

05.03.2018 | Petra Bařinová

Tradičně v sobotu v 10:15 přivítá náš A-tým na našem stadionu SK Rakovník.

U19 a U17 odehrají první jarní kolo taktéž doma proti Motorletu. Pražská derby v ČLD se odehrají v neděli 11.3.2018.

U19 od 12:15hod. a U17 od 14:30hod.