Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U16

Aritma U16 – Dukla JM 0:2 ( 0:0 )

13.11.2016 | Petra Bařinová
U16

Utkání dobré úrovně přineslo vystoupení naší U-16 proti lídrovi soutěže. Přestože jsme prohráli, nemáme se zač stydět, soupeře jsme potrápili a zahráli jsme si kvalitní zápas se šancemi na obou stranách.

  Po celý zápas bylo jasné, že rozhodne jediný moment a tak se i stalo, po rohovém kopu se po několika odrazech a nedůrazu dostal šťastně míč na kopačky soupeře a snad ani ne střelou, ale nějakým odrazem do naší branky. Po našem otevření hry a snahou o vyrovnání přidal minutu před koncem soupeř pojistku opět po rohovém kopu a zpečetil výsledek.

Celý článek

 
 

Dolní Chabry – Aritma U16 0:18 (0:8)

02.11.2016 | Petra Bařinová
U16

Smekám před soupeřem, že to nezabalil a snažil se hrát, nač měl po celé utkání, přestože to měl hodně těžké. Víc nemá cenu dodávat, pro nás ani ne tréninkové utkání, jelikož byl po dvaceti minutách na hřišti chaos. Zpočátku vyvolaný záměrně, později už nekontrolovatelný a tak jsme to nechali být. Byly určeny omezující pravidla, která jsme držely jen od 20.- 40. minuty.

Celý článek

 
 

Aritma U16 – Bohnice 3:0 ( 1:0 )

02.11.2016 | Petra Bařinová
U16

Další zápas naší U16 se odehrál doma na UMT a přes celo zápasovou převahu se nám podařilo až v závěru, kdy byl střídán pro zranění hostující brankář vstřelit pojistku a poté přidat z penalty ještě jednu.

Celý článek

 
 

Stodůlky - Aritma U16 1:7 ( 0:4 )

02.11.2016 | Petra Bařinová
U16

Klasické utkání této soutěže, v níž spodní polovina tabulky nestíhá té horní polovině a to naše mužstvo patří do středu tabulky. Chtělo by to více přípravných zápasů, jako byl ten s Viktorií Žižkov, bohužel kádr je tak úzký a vlivem nemocí, zranění a školních povinností či aktivit máme problém v týdnu dát mužstvo dohromady a přes víkend to není o nic lepší. Celý článek

 
 

Aritma U16 – Střešovice 1:5 ( 0:2 )

13.10.2016 | Petra Bařinová
U16

  Derby Prahy 6 se odehrálo zcela v režii našeho soka a výhra 5:1 je ještě milosrdná vzhledem k naší předvedené hře.

    Gratulujeme soupeři k přístupu k utkání a bojovnosti a naši hráči by se měli chytit za nos, dát ho hodně dolů a pokud možno vůbec v Praze a okolí neříkat, že jsou fotbalisté. Všichni do jednoho jsou namistrovaný, ještě jsme neprohráli a vůbec jim nedochází, při vší úctě k jakémukoli soupeři, že doposud proti nám nastupoval soupeř z kategorií zájmových kroužků z velmi slabou úrovní. Bohužel většina z našich hráčů do této kategorie taktéž patří, aniž by si to uvědomovali.
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS