Archiv

U18 nezaváhala

U18 bez větších problému zvládla utkání na hřišti Dolních Chabrů.

Příkladný přístup hráčů B dorostu

Zodpovědně, přes náročný týden, přistoupili hráči k tomuto utkání a zaslouženě si dokráčeli pro vítězství pod vedením kapitána Šimonovského, který výborně dirigoval obranné řady. Obě branky obstaraly netradiční střelci Tuček a Maršál, kteří si ještě dlouho povídali ve sprše jak je lehké skórovat, když se trefí zařízení.

Další těsná prohra B-dorostu na Junioru.

B-dorost prohrál na Junioru 3:2

U18 konečně zabrala

U18 konečně vyhrála. Na hřišti Zlíchova se střelecky dařilo a po třech brankách Matěja Kargera si připisuje U18 lehké vítězství 7:1

B - dorost podlehl Pragovce

B-dorost nezvládl utkání s Pragou a odchází ostudně poražen.

Prohra B dorostu ve Vršovicích

B dorost odešel poražen se vztyčenou hlavou. Někteří hráči se dostávají do tempa po zranění či nemoci a tréninkové manko bylo znát ve druhém poločase.

Prohra U15 s Tempem

Starší žáci prohráli doma s Tempem 5:0

Prohra B dorostu v Chabrech

Vlivem velké marodky a souběžně hrající se ligou se B dorost  na zápas v Chabrech sešel ( nesešel ) v devíti lidech a bohužel nemohl konkurovat třetímu týmu tabulky.

Aritma U16 – Dukla JM 0:2 ( 0:0 )

Utkání dobré úrovně přineslo vystoupení naší U-16 proti lídrovi soutěže. Přestože jsme prohráli, nemáme se zač stydět, soupeře jsme potrápili a zahráli jsme si kvalitní zápas se šancemi na obou stranách.

Po celý zápas bylo jasné, že rozhodne jediný moment a tak se i stalo, po rohovém kopu se po několika odrazech a nedůrazu dostal šťastně míč na kopačky soupeře a snad ani ne střelou, ale nějakým odrazem do naší branky. Po našem otevření hry a snahou o vyrovnání přidal minutu před koncem soupeř pojistku opět po rohovém kopu a zpečetil výsledek.

Dolní Chabry – Aritma U16 0:18 (0:8)

Smekám před soupeřem, že to nezabalil a snažil se hrát, nač měl po celé utkání, přestože to měl hodně těžké. Víc nemá cenu dodávat, pro nás ani ne tréninkové utkání, jelikož byl po dvaceti minutách na hřišti chaos. Zpočátku vyvolaný záměrně, později už nekontrolovatelný a tak jsme to nechali být. Byly určeny omezující pravidla, která jsme držely jen od 20.- 40. minuty.

Aritma U16 – Bohnice 3:0 ( 1:0 )

Další zápas naší U16 se odehrál doma na UMT a přes celo zápasovou převahu se nám podařilo až v závěru, kdy byl střídán pro zranění hostující brankář vstřelit pojistku a poté přidat z penalty ještě jednu.

Stodůlky - Aritma U16 1:7 ( 0:4 )

Klasické utkání této soutěže, v níž spodní polovina tabulky nestíhá té horní polovině a to naše mužstvo patří do středu tabulky. Chtělo by to více přípravných zápasů, jako byl ten s Viktorií Žižkov, bohužel kádr je tak úzký a vlivem nemocí, zranění a školních povinností či aktivit máme problém v týdnu dát mužstvo dohromady a přes víkend to není o nic lepší.

Aritma U16 – Střešovice 1:5 ( 0:2 )

Derby Prahy 6 se odehrálo zcela v režii našeho soka a výhra 5:1 je ještě milosrdná vzhledem k naší předvedené hře.

Gratulujeme soupeři k přístupu k utkání a bojovnosti a naši hráči by se měli chytit za nos, dát ho hodně dolů a pokud možno vůbec v Praze a okolí neříkat, že jsou fotbalisté. Všichni do jednoho jsou namistrovaný, ještě jsme neprohráli a vůbec jim nedochází, při vší úctě k jakémukoli soupeři, že doposud proti nám nastupoval soupeř z kategorií zájmových kroužků z velmi slabou úrovní. Bohužel většina z našich hráčů do této kategorie taktéž patří, aniž by si to uvědomovali.

FC Přední Kopanina – Aritma U16 2:2 ( 0:1 )

Předehrávané 4. kolo o sváteční středu nás zaválo přes Šárku k derby Prahy 6 na Přední Kopaninu.

Bohužel sváteční pohoda se přenesla i na naše kopačky, a přestože se nám vůbec nic nedařilo, šli jsme do dvoubrankového vedení a navíc Kolísek neproměnil penaltu. Naše zbrklost v rozehrávce, nedisciplinovanost v zajišťování a dnes neskutečná nervozita z naší strany byla příčinou neustálého tlaku soupeře v závěrečné dvacetiminutovce, kdy si naše obrana neporadila s dlouhými nakopávanými míči. V té chvíli již nefoukal silný vítr a tak udělal vítr v naší obraně soupeř a to s pouhými dvěma hráči a po penaltovém snížení nakonec v poslední minutě i vyrovnal na konečných 2:2.

Aritma U16 – Praga 8:1 ( 4:0 )

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Pragovky. Od počátku utkání jsme byli aktivnější a fotbalovější. Soupeř nebyl z nejsilnějších a tak nás neprověřil, jak na tom skutečně jsme. Výsledek sice odpovídá průběhu utkání, ale z předvedenou hrou nemůžeme být spokojeni. Po aktivní a dobré první dvacetiminutovce jsme přestali hrát a začali po hřišti bez starostí chodit jak na pěší zóně.

Zobrazeno 1–15 z celkem 16