24:2 (14:0)

Diváci: 40

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Ling: " Vstup do nové sezony se nám příliš nepovedl. Soupeř z Písku byl od začátku hladový po gólech a my se často stávali stojícími diváky. Nemluvili jsme na sebe a neobsazovali hráče, kdy soupeř chodil často do přečíslení. Během prvních 9ti minut jsme prohrávali 5:0. Pro nás to bylo velmi těžké KO. Ve snaze něco vymyslet jsme často propadali. Až v polovině zápasu se nám podařilo vstřelit branku, po spíše individuální akci Timerbaeva. Bohužel směrem dopředu nám chyběla síla a přesnost, soupeře jsme příliš nepotrápili, snad jen začátkem třetí třetiny, kdy jsme po deseti minutách snižovali střelou Saláka. V dalších několika šancích jsme byli nepřesní, oproti soupeři, který naše chyby často trestal. Takovému průběhu utkání se příště budeme chtít vyvarovat a bereme to jako zkušenost do dalších zápasů. Sezóna bude ještě dlouhá. "