1. kolo, sobota 22.08.2020, 10:15

FK Arsenal Česká LípaSK Aritma Praha

2:1 pk (0:0)
Roman Kunc | | Muži A

Arsenal nám vrátil porážku na penalty.

Poslední vzájemný a vlastně i soutěžní zápas před vynucenou pauzou jsme doma vyhráli na pokutové kopy.

Tentokrát při rozběhu soutěží nás stejný soupeř v penaltové loterii porazil a odvážíme si z České Lípy alespoň bod.

FK Arsenal Česká Lípa:

T. Plechatý - J. Blažek, J. Šimkovský, P. Baláž, P. Zdeňka - M. Žižka , O. Vacek (88. K. Provazník ) , Š. Hodač - D. Halbich , M. Šíma (83. P. Malý ) , J. Štajner

SK Aritma Praha:

J. Stareček (91. D. Roub ) - L. Šedivý (62. R. Turák ) , J. Junek , J. Štohanzl , J. Mareš , M. Pivrnec , J. Šedivý (89. L. Horáček ) , D. Baran , J. Troníček , M. Cseh , M. Bedrna

Branky: Šíma - Štohanzl

Žluté karty: Vacek - Cseh, Pivrnec, Šedivý J., Šedivý L.

Červené karty: 

Rozhodčí: Novotný - Svoboda, Arnošt

Diváci: 260

Stadion: Městský stadion Česká Lípa

Komentář

   Z úvodního tlaku domácích, kteří chtěli zápas rozhodnout v prvních minutách utkání,  si soupeř vypracoval asi jedinou šanci, kterou Štajnerovi zlikvidoval Stareček. Od té chvíle se začala osmělovat i Aritma a vypracovala si několik standardních situací, které výborně zahrával Junek, ale domácí gólman Plechatý byl vždy na svém místě.
  Do druhého dějství lépe vstoupila Aritma a po jednom z centrů zasáhl domácí stoper Zdeňka míč rukou v pokutovém území a byla nařízena penalta, kterou bezpečně proměnil Štohanzl. Aritma měla v té chvíli zápas asi rozhodnout druhým gólem, když soupeř malinko šlapal vodu, nicméně se nestalo a soupeři se podařilo v 78. minutě zásluhou Šímy vyrovnat. 
  V penaltovém rozstřelu, který jsme proti stejnému soupeři v březnu vyhráli, se nám tentokrát nedařilo a odcházíme z Městského stadionu v České Lípě poraženi 2:1.
 
 
 
 


Ohlasy

SK Aritma Praha:

Fanoušek :

 Dlouhodobá absence mistrovských utkání mě přesvědčila, že se po 25-ti letech zajedu podívat do České Lípy. Pochopitelně na zápas naší Aritmy. 
  1.kolo DIVIZE B  Arsenal Česká Lípa - Aritma Praha.
Před 25-ti lety jako vyjukaný mladík proti tehdy velmi ambicioznímu týmu České Lípy s velmi kvalitním kádrem jsem vnímal každý detail. Krásné travnaté hřiště, horší zázemí, stará tribuna i atletická dráha a neustálé fandění domácích fanoušků povzbuzující svůj tým a urážející soupeře.
 Příjezd na místo činu současnosti.
Nádherné travnaté hřiště, do zázemí jsem se z pochopitelných opatření nedostal. Opravené fasády, nová atletická dráha a pěkné okolí. Paráda. Co mě zarazilo, že vedení Arsenalu nedokáže ohlídat u vstupu na stadion poutač na utkání ve kterém si nás opět spletli s Admirou. Pro mě nepochopitelné, ale nedůležité. 
Vše změna k lepšímu až na jediné...fanoušky.  Pravděpodobně další generace mimopražských fanoušků, která neumí nic jiného než urážet soupeře slovy pražské k...y. Pravděpodobně to již nikoho od těchto fanoušků ani nemůže urazit, ale svědčí to o jediném. Že by se nemělo v současnosti řešit nošení roušek, ale nasazení prezervativů, aby se tito slabodušší jedinci nerozmnožovali.

Hezký fotbalový zážitek všem bez rozdílu místa pobytu a příslušnosti k barvám klubu.

Bavme se fotbalem.

Kuna

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 17. kolo
Baník SokolovAritma Praha
Muži B | 17. kolo
Aritma PrahaUhelné sklady
U19 | 17. kolo
MotorletAritma Praha
U17 | 17. kolo
MotorletAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U14 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U13 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U12 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice