FK Baník SokolovSK Aritma Praha

3:3 (2:0)
RK | | Muži A

FK Baník Sokolov - Aritma Praha 3:3 ( 2:0 )

Vezeme bod ze Sokolova, když jsme v poslední desetiminutovce stáhli dvoubrankové vedení domácího mužstva. Vyrovnávací branku vstřelil v 88.minutěTošnar.

FK Baník Sokolov:

J. Švihořík - L. Komberec (77. J. Schulz ) , D. Kubinec , K. Rmoutil (66. L. Václavík ) , D. Richter , M. Štůla , A. Čížek , T. Zázrivec , D. Krlička , K. Kýček , M. Kabantsov

D. Roub - A. Trenkwitz (92. V. Musil ) , T. Kolínek , A. Novotný (71. F. Tošnar ) , D. Macháček , J. Mareš (77. Š. Hořt ) , S. Kubr , J. Škoch (46. D. Dostál ) , Š. Dostál , D. Hodík , T. Ielitro

Branky: 2x Komberec, Václavík - 2x Macháček, Tošnar

Žluté karty: Krlička, Zázrivec, Rmoutil - Roub, Novotný, Trenkwitz, Dostál, Prošek

Rozhodčí: Havránek - Šlajs, Hessová

Diváci: B.Němcové

Stadion: 120

Zdroj: fotbalunas.cz

Hned šest branek nabídl souboj mezi Sokolovem a Aritmou. Domácí vedli v zápase o dvě branky, ale nakonec byli spokojenější hosté, kterým se povedlo v závěru vyrovnat na konečných 3:3.

Sokolov byl za aktivitu odměněn dvěma trefami

Domácí vstoupili do zápasu dobře a byli v prvním poločase týmem, který určoval tempo hry. Úvodní branku zápasu vstřelil rychlonohý Lukáš Komberec, který zatlačil na obránce soupeře, získal balon a následně ho poslal do sítě. Stejný hráč navíc uděřil ještě jednou, když byl na konci povedené kombinace svého týmu, kterou zakončil přesnou střelou z vápna.

Aritma se zvedla ze dna

Po přestávce se ale dění na hřišti změnilo. Aritma znatelně přidala a začala mít navrch. Za svojí aktivitu byla navíc gólově odměněna. S prvním pokusem si ještě gólman Švihořík poradil, proti dorážce Davida Macháčka byl ale už krátký. Vítr do plachet ale na chvilku vrátil Sokolovu střídající Lukáš Václavík, který pěkným lobem zpoza vápna nachytal brankáře soupeře.

Aritma se ale nesložila a v závěrečné desetiminutovce dokonala svoji cestu za vyrovnáním. Nejprve se znovu trefil David Macháček. A definitivně si hořký kalich vypili domácí až do dna po skákavé střele střídajícího Filipa Tošnera.

Trenér Václavík: Myslím si, že budu mluvit za celý tým, když řeknu, že jsme zklamaní. Byli jsme strašně blízko k vítězství a nakonec jsme získali jen bod. Měli jsme to dobře rozehrané, ale v závěru zápasu nám docházely síly a udělali jsme chyby, které nás stály vítězství.

Trenér Prošek: " duležitý bod z venkovního zápasu kde jsme domácím v prvním poločase nabídli dva góly. Druhý poločas jsme chtěli vstřelit kontaktní branku a dostat se do zápasu. To se nám povedlo, ale soupeř zase odskočil na rozdíl dvou branek. Nevzdali jsme se a dál se tlačili za body a to se vyplatilo. Musíme se poučit a vyhodnotit první poločas a vzít si tu cestu z druhého poločasu a co nás vedlo ke zlepšení. "