5. kolo, sobota 17.09.2022, 16:30

FK Dukla PrahaSK Aritma Praha

2:2 (0:1)

FK Dukla Praha:

Tretyakov - Habrych, 41. ( Syneček ), Kuntoš, Mellion ( 41. Weis ), Novák, Sixta ( 60. Čvirk ), Tvrdý, Ford, Čurda, Zavadil ( 41. Drašnar )

SK Aritma Praha:

Škapa - Vošahlík J. ,Grossmann, Dostál, Lacina, Šedivý 78. Švarc ), Čížek, Tříletý, Kořínek, Glamoš ( 47. Vošahlík M. ), Máca

Branky: 2x Čvirk . Kořínek, Glamoš

Žluté karty: Slabý, Tvrdý, Hladík - Lacina, Kořínek

Červené karty:

Rozhodčí: Maliník -  Štursa, Ducháček

Diváci: 80

Stadion: Ruzyně

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer: " Za napřed mírného a poté vytrvalého deště se na hřišti v Ruzyni hrál vynikající fotbal s obrovským nasazením od první do poslední minuty. Kluci ukázali, že výsledek a předvedená hra s Viktorií Žižkov nebyly náhodné. Remíza s ročníkovou Duklou je nesmírně cenná a od výhry nás dělilo pár desítek vteřin. 

Úvodní pasáž byla oťukávací, oč byla Dukla techničtější, o to byli naši kluci přímočařejší a jejich útočné byly nebezpečnější. V 18. minutě zachránilo Davida Škapu po střele zřejmě z ofsajdové pozice břevno. O 8 minut později už kluci naskákali radostí na Jáchyma, který nastoupil na levém křídle a překrásným nártem na zadní tyč přeloboval soupeřova brankáře. Následovala naše silná pasáž, kdy po rychlém brejku nabil Hubert proti noze opět Jáchymovi. Ten zamířil do protipohybu brankáře a těsně minul tyč.

Dukla vyšla z kabin s jasným cílem vyrovnat, ale po standardce krásně vypálil Vojta, brankář jeho střelu zpacifikoval, ale Hubert zblízka dorážkou málem protrhl síť. 2:0 pro Aritmu. Jáchyma vystřídal Matěj a změnili jsme rozestavení na 4-4-2. Domácí nás začali nepříjemně tlačit, ale kluci měli několik brejkových situací, ze kterých mohli vstřelit třetí branku. Bohužel jsme situace nevyřešili ideálně. 

Naši obrovsky bojovali, ale začaly jim trochu docházet síly a Dukla začala skvěle kombinovat a pronikat do šestnáctky. Naše obrana v čele se Škapikem ale odolávala. Po zbytečné ztrátě míče ale nakonec domácí z střední z hranice velkého vápna snížili. Když už to vypadalo, že Aritma oslaví skvělé vítězství, napřáhl domácí střídající hráč v nastavení k táhlé střele z dvaceti metrů a vyrovnal. 

Z protiútoku mohl rozhodnout výborně hrající Hubert, ale rozezvučel jen břevno. Před výbornou rodičovskou kulisou se tak nakonec zrodila remíza. Kluci vypadali po závěrečném hvizdu zničeně, ale podali famózní výkon, kdy se všichni navzájem povzbuzovali, od gólmana po posledního hráče na lavičce. Podle některých rodičů to byl dost možná nejlepší zápas, který kdy ročník 2008 odehrál. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek