Šimáček - Uher ( 54. Dandár ), Hruška, Buzalka ( 49. Stehlík ), Šulc, Polák, Chytrý (41. Hnaš ) , Dvorščik ( 49. Krejčí ), Brčák, Kolouch, Suldovský

Forejt - Magendans, Hornof (41. Carmine ), Karbulka, Šaljič, Pára ( 41. Zajíček ), Voskovec ( 49. Teršl ), Illich (41. Volník ), Altynski (65. Amaral ) , Hiršl ( 54. Együd ) , Schierreich

Žluté karty: Schierreich

Červené karty:

Rozhodčí: Hartig - Kulhánek, Pomykáček

Ohlasy

Trenér Kárník: " Po minulém vítězném zápase bylo mužstvo nažhavené zopakovat výhru i v Neratovicích. Hoši začali dobře hned v první minutě zahodili tutovku. Po pěti minutách kdy jsme byli lepší však domácí hned z prvního rychlého protiútoku vstřelili branku. To nás dost rozhodilo a než jsme se stačili vzpamatovat zvýšil druhým gólem domácí hráč na kterého jsem speciálně mužstvo před zápasem upozorňoval. Domácí se po druhé vstřelené brance uklidnili a nás druhá branka poslala do kolen, čehož domácí ještě využili a v závěru prvního poločasu vstřelili dvě branky. V poločase jsme se snažili mužstvo povzbudit a střídáním trochu zlepšit bojovnost. Druhý poločas už jsme si sice nevytvořili žádné gólové příležitosti, ale naopak ani domácí jsme k ničemu nepustili. Tedy až dvě minuty před koncem, kdy došlo k nedorozumění v naší obraně a domácí zvýšili na konečných 5 : 0. "