Moravec - Makar,( 71. Kokish ) Carvan , Bernášek, Gurmu ( 60. Klymjuk ) , Hejkal , Puchmertl , Šareš ( 56. Hodaš ) , Daniš ( 56. Osynskyi ), Fojtek ( 60. Nyzkyi ), Joska (71. Felfel )

Braun - Magendans , Karbulka , Šaljič (41. Együd ) , Altynski (65. Forejt ) , Delgado , Novák , Hiršl AlexN, Volník , Voskovec ( 52. Honof ), Amaral ( 56. Illich )

Branky: 4x Fojtek, Joska - Novák

Žluté karty: Fojtek - Amaral

Rozhodčí: Myška - Michalec, Sloup

Diváci: 20

Trenér Kárník: " Hned po minulém nepovedeném utkání proti Střešovicím, jsme si říkali že ho budeme muset napravit i když budeme hrát proti mužstvu ze špičky. Naše plány se nám trochu nabourali po středečním tréninku po kterém dva hráči oznámili, že mají sádru a rozšířili už takhle širokou marodku. Proto těsně před zápasem jsme nabádali hráče ať hrají o to víc srdcem, bojovně a jako tým a že je to šance ukázat se pro hráče kteří nehrají tak často v základu. Úvodní minuty zápasu jsme sice začali s velkým respektem, ale s přibývajícím časem jsme se osmělovali. V 5. min  utekl po křídle Novák ( kterého se Tomášovi pro nás podařilo udělat těsně před koncem přestupního termínu za což mu děkujeme) a vybojoval roh. Z následného rohu svojí první brankou za Aritmu nás poslal do vedení. Viktorku to trochu zaskočilo, ale kvalita byla na její straně. Pořád naše bojovnost a týmovost odolávala až do 20. min , kdy vyrovnali na 1 : 1. Měli jsme snahu "nezalejzat" a držet krok, ale vlastně nás porazili dva rozdílový hráči Viktorky se kterými si naši hráči vůbec nevěděli rady. Vedení se Žižkov ujal v 29. min. a opět u toho byla dvojice hráčů s kterou jsme si nevěděli rady jako u všech branek. Na víc těsně před poločasem musel se zraněným kolena opustit Šaljič čehož Viktorka využila gólem do šatny a zvýšila na 3 : 1. Do druhého poločasu již nemohl nastoupit Šaljič a tak jsme museli opět zamýchat již tolik rozbitou a prořídlou naší sestavou. V druhém poločase se o další dvě branky postarala rozdílová dvojice. Po té trenér Viktorky tuto dvojici vystřídal a ve zbytku zápasu už žádné branky nepadly, spíš se hrálo od vápna k vápnu s náznaky šancí. Viktorka vyhrála zápas zaslouženě, byla fotbalovější a hlavně měla dva rozdílové hráče, kteří se postarali o všech pět gólů. "