Patlevič - Křepelský , Sejna , Lošťák , Kačaba , Kundert , Černý , Pospíšil , Gärtner , Svoboda , Vácha ( 47. Perútka, 59 Mathaus )

Braun - Magendans , Karbulka , Zajíček ( 58. Volník ) , Schierreich ( 58. Egyud ), Voskovec , Novák , Leidl , Hiršl , Šaljič , Pára ( 41. Amaral )

Branky: 2x Křepelský, Perůtka - Magendans, Egyud

Žluté karty:

Rozhodčí: Pešta - Dočekal, Hanzlík

Trenér Kárník: " Poprvé v sezoně se nám stalo, že ze základní sestavy chyběl jen jeden hráč ( Delgado) a tak jsme jeli na hřiště Litvínova hodně sebevědomí s cílem přerušit sérii porážek a konečně vyhrát. Jenže jak mužstvu říkám. Fotbal se hraje na góly a body a ne na krásu. Fotbal na góly a na krásu hraje jen Brazílie.
Co nám bylo platné když od úvodního hvizdu jsme byli lepší když již ve 4. min náš brankář katastrofálně rozehraje a pošle domácí do vedení 1:0. Přesto všechno jsme tlačili, ale další šance nám zneškodnil dobře chytající domácí brankář. A tak v poslední minutě první půle po našem stálém tlaku přišla naše chvilková nepozornost kdy obránci za sebou na půlící čáře zapomněli domácího útočníka, který jim utekl a zvýšil na 2 : 0 gólem do šatny. Ve druhé půli už náš tlak nebyl tak velký jako v první půli. Bylo znát, že na hráčích gól do šatny zanechal stopy. Horší však bylo, že když už zase náš tlak začínal sílit, Šaljič udělal obrovskou chybu v rozehrávce a domácí zvýšili na 3 : 0. Přesto jsme nic nevzdávali a v samotném závěru jsme snížili Magendasem po rohu a pak po křídelní akci, kdy Egyt v samém závěru upravil na konečných 3 : 2. "