Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tatran Rakovník - Aritma 1:2 (0:0)

19.09.2020 | Roman Kunc

Tři body z Rakovníka po dvou brankách v rozmezí šesti minut.  


5. kolo | Sobota 19.09.2020, 10:15 | MA Šamotka
 

TJ TATRAN Rakovník - SK Aritma Praha

1:2

0:0

Branky: 58.Čech - 71. Štohanzl ( pen.), 71. Turák

Žluté karty: Hrobník, Žulevič, Vecka, Vrána - Mareš, Mládek

Červené karty:

Rozhodčí: Kříž - Grimm, Janoch

Diváci: 200

TJ TATRAN Rakovník: Žulevič - Dolák, Verner ( 80. Vrána ), Rothe ( 80. Černý ), Hrobník, Šrédl, Vecka, Borák, Hradecký, Čech, Neumann

SK Aritma Praha: Stareček - Troníček, Pivrnec ( 64. Rybka ), Štohanzl, Baran, Junek, Mareš, Bedrna, Šedivý J. ( 46. Turák ), Krupička, Šedivý L. ( 89. Cseh )

Komentář
 
 
 

Zpravodaj:

V prvním poločase měla opticky více ze hry hostující Aritma, ale brankové příležitosti si vytvářela obě mužstva. Obraz hry se nezměnil i po přestávce, a to až do 58. minuty, kdy z ojedinělé akce šel do vedení domácí Tatran. Poté modrobílí ve hře výrazně přidali a po kolektivním výkonu zápas otočili nakonec ve svůj prospěch. Aritma si tak z Rakovníka odvezla velice cenné tři body.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Prošek : " V prvním poločase jsme byli lepší, ale po vápno a z řady skvěle zahraných standardních situací Junka jsme se neprosadili. Druhý poločas byl hodně nervózní opět v naší režii, ale opět po vápno. Pak přišel test po neproměněné šanci přišel brejk soupeře po té snad silou vůle jsme po gólech Turaka a pk Štohanzla zápas otočili. Chci dnes všem opravdu poděkovat."
 

2020 - nábor

 LETNÍ KEMP 2021- PŘIHLÁŠKY   ZDE

   

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS