Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ostrov - Aritma 0:3 ( 0:2 )

03.10.2020 | Roman Kunc

A - mužstvo opět veze z venku plný bodový zisk. Tentokrát vyhrálo 3:0 v Ostrově. Výslednou tečku dal v 88.minutě z pokutového kopu Jan Štohanzl.7. kolo | Sobota 03.10.2020, 15:00
 

Fotbalový klub Ostrov, z.s. - SK Aritma Praha

0:3

0:2

Branky: Pivrnec, Bedrna, Štohanzl (pen.)

Žluté karty: Matoušek, Vaněček - Junek

Červené karty: 

Rozhodčí: Šimeček - Rousek, Hoch

Fotbalový klub Ostrov, z.s.: D. Vaněček - L. Jankovský , J. Zedníček (46. J. Horváth ) , J. Toth (63. J. Janda ) , N. Stan , J. Vrba , L. Kočí (69. J. Liška ) , M. Matoušek (77. M. Hron ) , M. Kobera , J. Dušek , T. Bursík (46. J. Kostka)

SK Aritma Praha: J. Stareček - V. Krupička , J. Šedivý (61. T. Mládek ) , M. Bedrna , J. Mareš , R. Turák , J. Junek (88. L. Šedivý ) , D. Baran , J. Štohanzl (88. T. Bican ) , M. Pivrnec (90. L. Horáček ) , J. Troníček

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Prošek: " Konečně se nám povedlo prolomit prokletí Ostrovského hřiště a vybojovali cenné tři body. V prvním poločase se nám podařil úvod utkání kde po rychle křídelní akci zakončoval Pivrnec 0-1. V rychlé hře jsem pokračovali a přicházeli šance a z jedné po skvěle zahraném rohu se prosadil Bedrna a to běžela teprve 20.min. Do konce poločasu jsme si vytvořili další velké šance, ale bohužel už bez proměnění. Druhý poločas jsme kontrolovali a chtěli přidat pojistku, která přišla až v 88.min po pk Štohanzla. Soupeř ještě zahrozil v 90min po ss z 20m kde Stareček chytil a tím zajistil týmu 0 a toho si vážím, že tým hrál pozorně a náročné až do konce a povedlo se nám prosadit i střelecký. Dnes zasloužená výhra."

2020 - nábor

 LETNÍ KEMP 2021- PŘIHLÁŠKY   ZDE

   

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS