Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Fotbalový podzim odstartoval

08.08.2020 | Roman Kunc

Fotbalový podzim odstartoval utkáním našeho B-týmu, který zahájil soutěž na hřišti Čechie Smíchov.


Pod taktovkou nového trenéra Viktora Moravce si odvážíme cenné tři body ze hřiště soupeře.


15. kolo | Sobota 08.08.2020, 11:00 | Čechie Smíchov
 

SK Čechie Smíchov - SK Aritma Praha

3:4

1:3

Branky: Donát, Croce, Valdivieso - 2x Racocha T.,  Brewer, Jančí

Žluté karty: Brych

Červené karty: 

Rozhodčí: Mičko - Kříž, Navara

Diváci: 35

SK Čechie Smíchov: Brabec - Hlinka (86. Senci O. ), Parrado Ryan, Kerlogot, Kysela, Valdivieso Peigneguy (89. Senci I. )Arzumanyan, Grund, Donát, Bera, Capovsky (70. Croce )

SK Aritma Praha: Konečný - Pecháček (59. Kyliánek ) ,Brych, Racocha T., Savulkin, Vágner (79. Vágner ), Aliyev ( 46. Jančí ), Macek ( 84. Jančí ), Brewer, Maršál, Kocour ( 63. Tománek )

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér V. Moravec : 

   Utkání jako na gumě, kdy soupeř neustále dotahoval náš dvoubrankový náskok z první čtvrthodinky zápasu, naštěstí nedotáhl.
   Povedl se nám vstup do utkání, když jsme se rychle ujali vedení 2:0 po brankách Racochy. Domácím se podařilo z ojedinělé akce snížit, ale do poločasu jsme přidali po trestném kopu Brewera další branku a do šaten odcházeli s dvoubrankovým náskokem.
 V 9. minutě druhého poločasu nás soupeř potrestal za naší nedůslednost a naivitu, kdy jsme přestali hrát v domnění, že se soupeřův hráč nachází v ofsajdu. Naštěstí jsme se včas oklepali a šli potřetí do dvoubrankového vedení po brance střídajícího Jančího. Soupeři se znovu podařilo snížit na rozdíl jediné branky z pokutového kopu. Do konce utkání nám bylo malinko horko, nicméně jsme závěr zvládli a vezeme z Čechie tři body.

2020 - nábor

 LETNÍ KEMP 2021- PŘIHLÁŠKY   ZDE

   

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS