Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

B-mužstvo i tentokrát prohrálo o jedinou branku

29.08.2020 | Roman Kunc

B-tým dokázal na Vltavínu dohnat dvougólové manko a když už se zdálo, že si i cenný bodík odvezeme přišla 90.minuta a gól domácího gólmana Puldy, který rozhodl na konečných 3:2

2. kolo | Sobota 29.08.2020, 10:15 | Loko Praha
 

FK Loko Vltavín - SK Aritma Praha

3:2

2:0

Branky: Kvapil, Čtvrtníček, Jaroš - Brewer, Jančí

Žluté karty: Pulta, Nesvadba, Jaroš - Pecháček, Aliyev

Červené karty: 

Rozhodčí: Štěrba - Habada, Halašta

Diváci: 68

FK Loko Vltavín: S. Pulda - D. Jaroš (46. A. Fejzullahi ) , J. Moravec , J. Čtvrtníček , M. Pásztor (46. J. Hájek ) , P. Kvapil , V. Nesvadba , J. Šmalcl , L. Staněk , D. Hajný , T. Freisler (46. M. Kubr )

SK Aritma Praha: D. Konečný - T. Mládek (54. F. Jančí ) , C. Brewer, D. Kocour (58. J. Tománek ) , J. Maršál , V. Moravec , Z. Aliyev (88. R. Bárta ) , N. Savulkin (46. T. Bican ) , J. Víteček , J. Brych , V. Pecháček (46. V. Kyliánek )

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér V. Moravec: Posílená sestava domácích o hráče širšího kádru Á-týmu nám v prvním poločase vstřelila 2 góly. I my jsme měli šance, ale strašně se na gól nadřeme. Ve druhém poločase, když už přebíráme aktivitu, dostaneme třetí gól po naší chybě ve středu pole. Ze závěrečného tlaku jsme vytěžili jen dva góly což na body nestačilo.

2020 - nábor

 LETNÍ KEMP 2021- PŘIHLÁŠKY   ZDE

   

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS