Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Doubravka - U19 2:2 ( 1:1 )

11.10.2021 | Roman Kunc
U19

Přes dělbu bodů v Doubravce drží starší dorost stále kontakt se špicí divizní skupiny A.9. kolo | Neděle 10.10.2021, 10:00
 

SK SENCO Doubravka - SK Aritma Praha

2:2

1:1

Branky: Mareš, Ngo - Petránek, Jakoubek

Žluté karty: Brůček, Kořenek - Rada

Červené karty: 

Rozhodčí: Pastařík V. - Šlajs, Pastyřík T.

SK SENCO Doubravka: Fišera - Brůček, Mareš, Kořenek, Kubička, Kotěšovec, Jandík, Mašek, Křen, Bělohlav ( 72. Moraru ), Ngo ( 50. Čarda )

SK Aritma Praha: Ženatý - Janda, Záhoř ( 72. Birt ), Petránek, Jakoubek, Dragošek ( 72 Hill ), Tošnar ( 63. Divín ), Hagino, Komárek, Rada, Černý ( 63. Urbánek )

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Svoboda:

Další zapas na hřišti soupeře z horní poloviny tabulky se nám nevydařil. V úvodních 25 minutách jsme byli nevýrazni a se slabým pohybem, čehož výsledkem byl gól soupeře po našem laxním návratu. Branka nás probrala, dostali jsme se do tlaku a po rohovém kopu před pauzou vyrovnali. Po přestávce jsme pokračovali v tlaku, po zbytečné ztrátě se, ale dostal soupeř k rohu, který po chybě brankáře proměnil opět ve vedeni. Potom jsme se dostali do křeče a až v posledních 15 minutách znovu získali převahu. Vyrovnání přímo z rohu bylo zasloužené, ale v konečném důsledku je to pořad málo. Ve zbývajících zápasech musíme opět přidat na bojovnosti a důrazu, protože ne vždy stačí jen fotbalovost."

Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS