D. Roub - A. Trenkwitz , M. Komárek (71. Š. Hořt ) , A. Novotný (78. J. Mareš ) , M. Červený (71. O. Jakoubek ) , D. Macháček (78. T. Hagino ) , S. Kubr (78. L. Bucha ) , T. Ielitro , T. Racocha , J. Vožický , T. Kalina

P. Šebek - O. Lang , L. Kaufman , P. Ženíšek - A. Vokáč , V. Krejča , M. Pužík - J. Lukavský (46. V. Lehedza ) , J. Mojdl , A. Vokáč , K. Vajs

Žluté karty: Mojdl

Rozhodčí: Melichar - Matějček, Zoufalý

Diváci: 60

Stadion: SK Aritma Praha

Aritma bojuje o udržení v Divizi doslova jako lev, což nese své ovoce. V šestadvacátém divizním utkání této sezóny přivítali Pražané aktuálně osmý Komárov. Vzhledem k velmi vyrovnané tabulce se tak dá bez nadsázky říct, že oba celky v tomto utkání bojovaly nejen o tři body, ale i o udržení v soutěži celkově.

Pomalejší rozjezd, rychlý úvod, ničivý závěr

Celé utkání mělo relativně opatrný start, a oba týmy tvořily šance de facto jen ze standardních situací. Domácí se ale realitně rychle dostali do tempa, a skóre tak v sedmé minutě otevřel Tomáš Racocha.

Domácí i nadále pokračovali ve velmi dobrém tempu, které Komárovu nedávalo příliš mnoho šancí na nějakou relevantní odezvu. O necelých deset minut později zvýšil na rozdíl dvou branek Teodoro Ielitro, a o dvě minuty později už domácí vedli o tři branky- tentokrát zásluhou druhé branky Tomáše Racochy.

Od zmíněné osmnácté minuty se poločas poměrně v klidu dohrál, domácí obrana byla velmi zodpovědná, a tak právě Aritma odcházela do šatny s tříbrankovým náskokem.

Ztráta utkání se nekonala, rozhodl Komárek

Aritma má v letošním ročníku poměrně neblahou zkušenost se ztrátou velmi dobře rozehraného utkání, a tak je samozřejmé, že se toho hráči chtěli vyvarovat. Právě to se podařilo, a domácí tak mohli dokončit komárovskou noční můru.

Jediným střelcem druhé půle se stal Metoděj Komárek, který v pětašedesáté minutě upravil na konečných 4:0 pro Aritmu, která po třech předchozích prohrách dokázala zvítězit, a nadále držet mimo sestupovou příčku.

Autor: Dominik Síbr ( fotbalunas.cz )

Trenér Prošek: " Úvod do utkání jsme měli stejně dobrý, jako s Doubravkou, to se nám opravdu povedlo. Na hráčích byla znát zkušenost se ztrátou dobře rozehraného utkání, a to jsme nechtěli dopustit. Naštěstí se nám to podařilo ohlídat, a hráči byli odměněni moc důležitými body. "