Škapa ( 41. Hošek ) - Glamoš, Škorňa , Momado ( 31. Šrámek, 52. Fronk ), Včelař , Pavlečka , Tříletý , Máca , Šedivý ( 60. Krejča ), Švarc ( 76. Ševčík ), Vošahlík

Kaleniuk - Trojan , Vegricht , Koudele , Bartoš ( 41. Kuneš ), Vonšovský ( 41. Štrobl ), Wisniowski ( 44. Slepička ), Kolář , Jung , Batista , Komárek

Branky: Šedivý, Vošahlík - 2x Wisniowski, 2x Koudele, Slepička

Žluté karty: Vegricht, Kolář, Batista

Rozhodčí: Vlastník - Schalek, Liška

Diváci: 21

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Trenér Fleišer: " Vynikající utkání, ve kterém byli kluci favoritovi zcela vyrovnaným soupeřem. Porážka jde na vrub 6 neproměněných tutovek a laciných inkasovaných branek v době, kdy byla Aritma lepší. Kluci ale mohutně fandícím rodičům udělali radost nejen fotbalovostí, ale hlavně bojovností a nasazením. Soupeř viděl 3 žluté karty, přičemž v jednom případě by se ve velkém fotbale dost možná červenalo.

Zápas jsme nemohli začít lépe. Matěj výborně potáhl míč a Šéďa z pravého křídla křížnou ránu fantasticky pověsil na zadní tyč. Soupeř bohužel po velkém nedorozumění mezi naší zálohou a středem obrany po pár desítkách vteřin lacino vyrovnal. Po výtečném Kamilově pasu šel Šéďa ze strany sám na gólmana, ale nedal. Mrzelo nás to hned vzápětí, protože pomalou, leč schovanou střelu na zadní tyč Škapik nezkrotil a soupeř snadno skóroval. Za okamžik bylo i hůř, když soupeřův záložník z trestného kopu zatočil míč z 20 metrů přesně k tyči.

Před koncem poločasu přišel festival obřích šancí Aritmy, při kterých si rodiče na tribuně rvali vlasy. Po centru do vápna Ondra Máca hlavou těsně minul. Matěj nahrál před poloprázdnou bránu Márovi Šrámkovi, ale ten napálil jen obránce. Kamilův nádherný volej vyrazil varský brankář. Nikdo v hledišti nechápal, jak můžeme prohrávat o 2 branky.

Vary se dostaly ve druhé půli rychle do tříbrankového vedení, ale domácí “kotel” zpívající neúnavně improvizovaný chorál, hnal kluky do útoku. Matěj sám před gólmanem nedal a Dan Krejča narval dorážku do brankáře. Pak nesmírně aktivně hrající Proky vybojoval míč, Kamil vysunul Matěje, ten vymíchal obránce a podél gólmana zkušeně uklidil míč do brány na 2:4. Vzápětí jsme mohli snížit na rozdíl jediné branky, ale další střela mířící do branky byla zblokována. V závěru jsme ještě inkasovali, ale nemohlo to zkazit dojem z výborného výkonu Aritmy, která i bez obou stabilních stoperů navázala na výkon proti Neratovicím.

Obrovský kredit zaslouží běhaví a notně pokopaní Pavlis, Matěj a Šéďa, který nakonec musel po hodině po žluto-červeném faulu varského beka střídat. Výborný výkon předvedl opět Kamil a na stoperu si svoje odkopal Kryštof. Velmi dobře se v druhé půli jevil Franta Fronk. "