Braun - Magendans , Zajíček ( 72. Hornof ), Karbulka , Šaljič , Novák ( 41. Bláha ), Pára , Delgado ( 71. Forejt ), Altynski ( 54. Volník ), Leidl , Hiršl ( 71. Együd )

Jirkovský (41. Jeřábek ) - Kadlec ( 68. Al Khaled ) , Draský , Peťovský , Vrchotický ( 41. Doležal ), Hlavatý , Krček , Hofman ( 68. Uhlík ), Lukáš , Matějček ( 58. Havlík ), Krob ( 41. Metlický )

Branky: Karbulka - Krob, Matějček, Metlický, Lukáš, Krček

Žluté karty: Magendans

Rozhodčí: Schalek - Vlastník, Liška

Diváci: 18

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Trenér Kárník: " Po 9 měsících , opakuji po 9 měsících nám poprvé chyběli jen dva hráči kteří taky nastupují v základní sestavě. Přestože jsme hráli proti třetímu mužstvu tabulky, naše hra hlavně v prvním poločase potěšila naše rodiče a zaskočila favorita z K. Varů, který nechtěl věřit že jsme poslední v tabulce. Hráli jsme dobře v první půli i kombinačně, jediné v čem byl soupeř lepší, že lépe četl hru a měl první míče. Přesto jsme první gólovku měli na noze my. Novák však šanci zahodil. V samém závěru v 36.min jsme dostali po zmatku v šestnáctce gól, když hosté byli důraznější a pohotově zakončili. Úvod druhého poločasu pokračoval jako v tom prvním, akce se střídaly na obou stranách, až v 50.min hosté zvýšili na 0 : 2, kdy se podle mě nedomluvili rozhodčí, protože hlavní ukazoval ofsajd, pomezní ne, ale gól platil. Přesto mužstvo nic nevzdávalo a v 58.min kdy Bláha přistrčil míč Karbulkovi, ten střelou z poza šestnáctky snížil na 1 : 2. I přes porážku musím kluky pochválit za předvedený výkon. "